Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nokia C3-01+Aero2+tethering
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy istnieje techniczna możliwość, aby Nokia C3-01 z kartą aero2 stała się routerem bezprzewodowym?
Nie wiem jaki tam siedzi system czy nokiowy czy symbian , jeśli symbian to może jest wersja joiku hotspot robiąca z telefonu hotspot ale to bylo dla starszych wersji symbiana.

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Jeżeli nie masz wbudowanej aplikacji do robienia routera WiFi, to zostaje JoikuSpot - ale to nie będzie to AP, a jedynie sieć AdHoc - nie wszystkie urządzenia z takiego połączenia skorzystają (np. Android nie obsługuje takiego połączenia).
Mnie na C05 udało się tylko ze dwa razy na Joiku, generalnie nie chce działać bo symbian z kartą aero nie bardzo się lubią Smile
Dziękuję za wypowiedzi. W takim razie muszę poszukać innego telefonu. Nokia n52 będzie się nadawać? Czy polecacie inny sprzęt -myślę o używanym. Zależy mi na dzieleniu internetu z telefonu komórkowego na tablet.
Ja bym polecał router mi-fi. Ale jeśli zależy Ci na telefonie to najlepiej się w tym sprawdzi android. Chociaż nie wiem jaki jest sens, wpinania do telefonu sima tylko do neta.
Ja zrobiłem po bluetooth. Niektórzy zarzucają, że transfer jest obcinany przez to, ale router na joiku spot - nawet jeśli android pozwoliłby tego używać - działałby na baterii może 1.5h.

http://forum.jdtech.pl/Watek-android-blu...okia-aero2

pzdr
rumi
Przekierowanie