Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131s-2 HiLink wyświetla informację "(PLAY)roaming"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, to mój pierwszy post na forum.

Posiadam dwa modemy e173u-2 (nie był kupiony w żadnej sieci) oraz wyżej wspomniany e3131s-2 HiLink (również nie sieciowy).

Otóż HiLink zaraz po podłączeniu uruchamia stronkę i wyświetla się na niej informacja że jest połączony i dalej "PLAY(roaming)". W tym miejscu, w którym wyświetla się z jaką siecią jestem połączony
W pierwszej chwili mnie to zastanowiło, pozmieniałem ustawienia sieci tak aby łączył się tylko z Aero2 (wybór sieci z automatic na manual) ale nic to nie zmieniło w tej materii. Nie mam możliwości zrobienia screena

Czy może być to przyczyną tego, iż wcześniej ten modem był użytkowany w sieci Play? A może jakimś cudem łączy się z tą siecią i naliczy mi opłatę za roaming?

Problem występuje w różnych miejscach i nie jest on związany z nadajnikiem.
Hilinki mają błąd w oprogramowaniu i wyświetlają Play.
Temat nie raz poruszany, zamykam.
Dokładnie HiLink wyswietla chyba wszystlko z Plusa jak Play (Roaming)
Jak wsadzisz kartę plus też będzie tak samo. To może być jakiś ludzki błąd przy produkcji dwie pierwsze litery sa takie same w nazwach sieci PLus PLay do tego PL to też Poland więc jakiś chiński pracownik mógł się pogubić :D

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie