Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E122 dziwny problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z odpaleniem tego modemu na win7 na xp jest ok.
Otoz modem jest widoczny wszędzie takbjaknma być ale dostaje co chwilę reset tak jakby szukał sterowników do usb mass storage gdyz pokazują się dwie takie linijki jedna z trojkatem druga normalnie i po chwili jak sa dwie normalne to następuje reset i od nowa z trojkatem później bez, dałem mu fw od lesiolo to najwyższe i nic. Zmiana portu usb nie pomaga.

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Oczywiście E122 jest niezgodny z Aero2 Smile
A tej trójkąt pojawia się gdzie?
Przy usb mass storage jest ten ▲. Wiem że nie zgodny z Aero2, ale często na kompie mam urządzenia zgodne :)

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Ale gdzie? w moim komputerze, menedżerze urządzeń?
Menedżerze urządzeń i pojawia się z kodem 10 jak uda się złapać i otworzyć właściwości

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Zrób zrzut ekranu, bo ja kompletnie nie rozumiem co to jest za trójkąt. Kod 10 to już coś więcej, ale też bez konkretów.
Ten trójkąt to błąd sprzętowy.
I teraz rozumiem - chodzi o to zółte ostrzeżenie przy ikonce urządzenia Smile Nigdy bym nie wpadł, że ono jest trójkątne. Dla mnie to żółta, bliżej nieokreślona plamka przy i tak miniaturowej ikonce urządzenia.
Mam identyczny problem na Win7 x64. Instalują się sterowniki modemu a potem niepowodzenie przy instalacji wirtualnego CD-ROMu (urządzenie odłączone) i za chwile znów próba i niepowodzenie i tak kółko. Przestaje dopiero gdy wyłączę lub ręcznie odinstaluję port 3G PC UI, wtedy CD-ROM instaluje się poprawnie, lecz nadal nie da się używać modemu bo nie odpowiada. To jakiś problem związany ze sterownikami, być może związany z tym, że w systemie był zainstalowany wcześniej inny modem Huawei. Znalazłem na to rozwiązanie w postaci wyłączenia CD-ROMu komendą AT^U2DIAG=256, po tej operacji modem przestaje świrować.
Przekierowanie