Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E173 - Simlock Era
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, na ogół postanowiłem pomyśleć w końcu nad mobilnym internetem AERO, lecz mam ogółem mały problem, bo zapewne owy modem tj. Huawei Mobile Broadband E173 ma simlocka, boć to nieszczęście pochodzi od dawnej Ery > Bluconect; wiec nakłania sie do was zapytanie, w jaki bezpieczny sposób usunąć simlock`a z tego modemiku? Smile
na 100% nie Huewai !!! (zaraz poprawię te błędy w Twoim poście)
simlocka zdejmujesz kodem, sposób jest bezpieczny, o ile bezmyślnie nie wprowadzisz złego kodu wiele razy (jest 10 prób)

generatory w/g starego algorytmu są dość popularne np.
http://www.google.pl/search?q=Huawei+Mod...ker+5.8.0b

ponieważ możesz mieć przypadkiem nowy wypust z nowym algorytmem nie próbuj zdejmować locka więcej niż raz
kody w/g nowego algorytmu są płatne (do kupienia na allegro czy ebayu)

PS wersje modemu z końcówką u-1 i s-1 są niezgodne z Aero2, pełny model jest nadrukowany pod klapką w okolicy gniazda SIM, chyba trzeba wyjąć kartę SIM, aby to odczytać
No nic okazuje się że na końcu modelu znajduje się s-1' chyba nic z tego nie będzie...
Jeszcze jedna rzecz różni 173 w wersji only 2100 umts od 900 i 2100 umts.

Program - w tym pierwszym jest w barwach blueconnect a w tym drugim już T-Mobile.

Mam oba to wiem
Mój właśnie jest tej pierwszej barwy, dawnego znanego Blueconnect. Simlock`a już zdjąłem przez program Huawei Modem Unlocker, ale szkoda że nie będzie go obsługiwać Aero2
Przekierowanie