Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Wybór telefonu z niżej wymienionych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć ! Sposrod Xperi J, HTC Desire X, LG L7, Galaxy S III mini który byś wybrał telefon? Fajnie jakbyś napisał ewentualne za i przeciw.
Ewentualnie na końcu można wspomnieć o jakimś innym fonie, w podobnej cenie.
Troszkę jest tutaj rozrzut w wyborze, bo Xperia J Pani w Tmobile wyceniła na 299 zł przy abonamencie 44,90. HTC DESIRE X 299zł, LG L7 350zł, Galaxy S III mini 669 zł.
Ale póki co skupmy się bliżej 300 zł niż 600 zł bo to telefon ma być dla ojca. Nigdy nie miał smartfona z androidem.

Pani z boku, jak prosiłem z sekcją utrzymania klienta, konsekwentnie się broniła, próbując sama coś ze mną ugrać.
Najpierw dawała chyba abonament 54,90 potem zeszłą na 49,90 a potem łaskawie zeszła na 44,90zł
Jak jej mówiłem, że dalej chce z sekcją, to mówiła coś w stylu "a po co" i że ona też mi może coś dać. Na końcu jak dalej się targowałem, łaskawie powiedziała, że jakbym się teraz zdecydował to coś mi jeszcze dorzuci.
Umówiony jestem na rozmowę na jutro.
Jeśli telefon dla ojca, to liczy się tylko rozmiar ekranu Wink
Oj tam Wink najpierw pomyśl, który telefon dla Ciebie, potem ja stwierdzę co ojcu się przyda a co nie Big Grin
póki co przymierzamy się do htc desire X. Co do ekranu ojciec nie chce poniżej 4'.
Zerknę jeszcze LG L7 bo nie pamiętam co to za fon.
Ja matce sprawiłem telefon z androidem (miałem do abonamentu, niskiego a sam mam o wiele lepszy) to narzekała tylko na rozmiar ekranu.

Jeśli to pierwszy telefon to liczy się bateria i rozmiar ekranu. Nic więcej.

sbuthe

Polecam zdecydowanie tylko i wyłącznie HTC DEsire X Wink Posiadam ten telefon i jestem z niego bardzo ale to bardzo zadowolony.
Zamówiłem ojcu jednak HTC DESIRE X, przed nim wiele nauki by to w miarę ogarnąć, ale daje radę Big Grin
Nie mam obycia w smartfonach, bo sam nie posiadam żadnego, tylko tyle co z neta wyczytam, ale jak miałem ten telefonik w rękach, to nawet mi spasował. Na dłuższą metę nie wypowiem się.
Jedynie czego mi brakuje to aktualizacji do JB, inni operatorzy udostępnili, a ze strony Tmobile cisza, operator odsyła do producenta, i na odwrót.
Brakuje mi również po rozwinięciu powiadomień, szybkiego myku, przy wyciszyć telefon, zmienić jasność, włączyć gps, wifi, takie podstawowe pierdoły, które chyba są normą. A w desire X po rozwinięciu tabelki z powiadomieniami trzeba wejść w ustawienia no i dopiero tam.
Na razie tyle po chwilowym obyciu. Na dniach będę w posiadaniu gorszego telefonu jak Xperia E (który miałem w zamiarze odsprzedać) także będę mógł trochę porównać.
Zawsze można sobie zrobić aktualizację we własnym zakresie.
Możesz sobie widgety zainstalować co chcesz wyłączać jednym kliknięciem

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Pobrałem notification toggle także, problem rozwiązany. Z aktualizacją na razie nie chce mi się bawić, tym bardziej, że ojcu do szczęścia nie jest potrzebna. Jak mnie najdą chęci to wgłębię się w temat i zrobię.
Na razie muszę rozwiązać problem z kontaktami, na karcie sim było 250, więc przeniosłem, ale ojciec miał dużo więcej na pamięci telefonu. Była opcja na początku przy przegrać przez bt ale wyskoczył błąd.
Poza tym przegrałem te z sim na pamięć telefonu, no i z początku się dublowały bo było widać sim + pamieć telefonu, zmieniłem na samą pamięć tel + konto na gmailu, no i tutaj problem się rozwiązał.
Niestety jak wchodzi się w połączenia by wybrać czyjś numer, tam znowu są zdublowane.

myherart

Przez pewien czas miałęm tego Galaxy, o którym piszesz i jak dla kogoś starczego to telefon idealny. Duży ekran, szybki procek.
Przekierowanie