Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Aero2 ponownie przyspiesza, tym razem do 1mbps [prima aprilis]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie

Według informacji, które uzyskałem od samego operatora, aero2 ma przyspieszyć!

Rzekomo jest to wynik ostatnich skarg na działanie sieci, UKE nakazało znów zwiększenie prędkości - w ramach rekomepsanty. Starałem się to potwierdzić i o dziwo, po ponad dwóch tygodniach uzyskałem odpowiedź:

Cytat:Witamy serdecznie Panie Grzegorzu.

Jak najbardziej potwierdzamy informację o zwiększeniu maksymalnej przepustowości do abonamenta, mamy nadzieję, że korzystanie z usługi stanie się przyjemniejsze. Niestety, nie ma jeszcze dokładnej daty wprowadzenia zmian w życie.

Pozdrawiamy.

Cieszycie się?
A ja po godzinie dostałem odpowiedź od BOKu, że pracują nad rozwiązaniem problemów z nawiązywaniem połączeń i od środy wszystko będzie działało prawidłowo i bez ograniczeń.
Zapomniałeś dodać, że po zwiększeniu do 1Mb/s będą dodatkowe opłaty, jeśli nie będzie używać się aero2 przynajmniej jeden raz w miesiącu. Taka opłata, jak w bankach, za nie używanie karty i brak operacji na koncie.
grzgorz juz wierze, ze udzieliliby ci takiej informacji ponadto piszesz dopiero teraz o tym a dlaczego nie w piatek kiedy byl ostatni dzien pracujacy przed swietami.
Gdyby bylo to prawda to wieksze media pierwsze by o tym pisaly, a tak nie jest.
1 marca sobie mozesz schowac do kieszeni.
Odpowiedź dostałem w sobotę, dopiero dzisiaj przeczytałem maila Wink

Jakub pewnie wieczorem wrzuci to na główną, jak będzie miał trochę czasu Tongue
A mi dzisiaj Aero2 przyspieszyło do 4mbit, zadzwoniłem na infolinię Aer2o spytać o co kaman, to mi odpowiedzieli że w moim regionie (kujawsko pomorskie) bardzo mało osób korzysta z aero i po prosty marnuje się infrastruktura więc zwiększyli do 4 mbit Smile
Ale to tylko regiony mało używające takie jak kuj-pomorskie wlasnie Smile
Dobre dobre Big Grin
Pomarzyć dobrze czasem. Nawet infolinia w święta ruszyła... Smile
Prima Aprilis i nic poza tym, pomarzyć można, a szkoda.
Temat odpinam i zamykam, kto się nabrał to nabrał Big Grin

Brakowało mi wczoraj tylko newsa na głównej ;(
Myślałem o tym, ale trzeba bardzo to dobrze zaplanować, żeby google tego nie indeksował, bo potem będę odpowiadał na setki pytań (już teraz średnio kilka razy w tygodniu odpowiadam na pytania o przyspieszeniu do 1Mbit/s). Pomyślę o czymś subtelnym na przyszły rok - siądziemy kilka dni wcześniej i obgadamy prywatnie Smile
(02-04-2013 12:42)jakubd napisał(a): [ -> ](już teraz średnio kilka razy w tygodniu odpowiadam na pytania o przyspieszeniu do 1Mbit/s).

Big Grin
Przekierowanie