Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E353s-2 System nagle nie widzi urządzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam dziwny problem od dobrych kilku miesięcy korzystam co jakiś czas z aero2 w netbooku. Wszystko bylo ok az do pewnego dnia kiedy po podłączeniu modemu system nagle nie widział urządzenia. Na nic sie zdawało podłączanie do roznych portow USB, co ciekawe dioda działała i mrugała na niebiesko. Aplikacja Play online ciagle dawala komunikat "urządzenie zostało rozłączone lub jest niedostępne". Po reinstalacji aplikacji Play problem zniknal jednak po kilku dniach znowu powrocil. Teraz zeby korzystac musze co jakis czas reinstalowac aplikacje. Co może być przyczyną takiego problemu? Da się to jakoś rozwiązać.

Netbook Asus 1215B win7
Próbowałeś system przeinstalować lub podłączyć pod inny pc?
tak, na innym komputerze dziala dobrze, nie ma takiego problemu
Wygląda na to, że masz po prostu bałagan w systemie i sterownikach. Można szukać jakiegoś drobiazgu, albo przeinstalować system.
Witam! Od dziś nowy na forum - i raczej laik w sprawach sieciowych. Mam problem z kartą Aero 2 i modemem Huawei e353 - komputer nie widzi modemu (Acer 3692 win XP) - modem sprawdzony - w tym samym miejscu inny laptop współpracuje z tym samym modemem wzorcowo (lenovo win 7) - zasięg sieci pewny 3G . Co robić? Czy to również sprawy systemowe?
Wrzuć printscreen z menedżera urządzeń z rozwinietymi portami com i modemy i może karty sieciowe bo może to hilink

Wysłane z mojego GT-I9305
Dokładnie - niedziałanie od ręki w WinXP wskazuje, że nie zainstalowały się prawidłowo sterowniki właśnie HiLinka.
Przekierowanie