Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Medion Mobile S4113 czyli Huawei e173u-2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest, łapie także połączenie na kompie z XP. Ten komputer stoi teraz w środku salonu schowany za taką odgradzającą od aneksu jadalnego grubą ścianą w takim rogu i jak wziąłem przełączyłem modem z tyłu z podłogi do górnego USB i trzymałem za przedłużkę w powietrzu by nie leżał na kablach i odchyliłem w bok jak najdalej od komputera, to w końcu pokazał sieć WCDMA PLUS(Roaming) i połączyłem (HSPA po połączeniu na zmianę z WCDMA). Czyli tak jak przewidywałem, silne pole elektromagnetyczne z komputera i kabli zakłóca PEM modemu.

Czyli w Świdnicy jest wystarczający zasięg.

Edit: 29.03.2013 14:40

Na tym samym kompie z XP na partycji z Linuksem Debian Wheezy też się połączyłem bez problemu. Menadżer połączeń sieciowych ma prostą konfigurację, także dla Aero2. Teraz tylko muszę jeszcze rozkminić, jak skonfigurować połączenie modemu E173u-2 za pomocą aplikacji wvdial i jak skonfigurować usb-modeswitch.
Stron: 1 2
Przekierowanie