Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei HG553 (router) nie widzi tty/bus modemu Huawei e3131 Hilink
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Kupiłem router huawei hg 553 (vodafone) i nie mogę podpiąć do niego modemu e3131 hilink. W ustawieniach routera jest opcja "USB devices list" skąd mam przepisać dane vendor (12d1) i ProdID (1f01 oraz bus (02) Przepisuje te dane do Ruter Configuration ale w Router connection jest idle i pokazuje "No ttyUSB2 detected: Vendor ID 12d1, product ID 1f01
Oprogramowanie do tego routera jest przerobione wersja RU_1.10 (chyba przez ROLEO) które bazuje na D-LINK model DVA-G3672B.
Czy ktoś ma pojęcie jak ominąć ten problem z ttUSB?

pozdrawiam
Jeżeli router nie obsługuje kart sieciowych USB, to w ten sposób HiLinka nie podłączysz.
Możesz próbować trwale przełączyć HilInka w tryb modemu i spróbować z VID/PID przełączonego modemu (jest opis na forum) - a nóż a widelec zadziała.
Możliwe że hilink nie działa z tym routerem, moze jak go przelaczysz w tryb "zwykły" to się uda.
Ten router wg zdjęć ma dwa porty usb moze wsadzisz w drugi?

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie