Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: [Rozwiazany] Błąd kod 31 Windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam postanowiłem isc na całość i zrobiłem reset Windows 7 używając partycji recovery , wiadomo wszystkie ustawienia poszły sie paść ale mam problem z instalacją modemów e220 i k3570z przy pierwszym wykrzyknik tylko przy modemie przy drugim różnie raz przy modem i portach com raz tylko przy modemie. Na xp wszystko ok. Czyżby na nowo reinstalacja czy może jakis bonusowy w instalacji antywir lub firewall szkodzi. Modemy w odpowiednich programach sa widoczne ale połączyć sie nie da

Wysłane z mojego GT-I9305
Bliżej nieokreślony problem ze sterownikami - spróbuj wywalić wszystkie sterowniki i wrzuć ponownie.
Znalazlem rozwiązanie !!!!
Wywalalem i instalowane były rozne sterowniki ale nic nie pomagało. Dopiero post gościa http://tinyurl.com/kod31naprawa pomógł. W skrócie trzeba dodać jedną linijkę w rejestrze
[Obrazek: ga4y9aqu.jpg]

Jako ciąg

Następnie jak modem się zainstaluje z wykrzyknikiem to go odinstalować i najlepiej wskazać sterownik żeby sam zainstalowal na nowo
na wszelki wypadek gdyby link umarł
1. Go to start menu
2. Run ‘regedit’
3. Open this key
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\
{4D36E96D-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
4. In this key, find the “Installer32” string.
5. If the Microsoft Registration Key is missing, the key has to be added manually.
6. Create a “string” value named “Installer32”, and set it to “mdminst.dll,ClassInstall32”
5. Save the ‘regedit’
6. Open the device manage
7. Find the modem with problem; update the modem driver again by reinstalling VMC 9.4.4

http://forum.vodafone.co.uk/t5/Mobile-Br...m-p/348648
Nie lubię takich rozwiązań, bo nie wiadomo w zasadzie skąd się wziął problem. Jeżeli to ciągi konfiguracyjne od Huawei, to powinna pomóc reinstalacja sterowników.
Ale to babol Windows bo zte poszło również bo zapodaniu tego rozwiązania.

Wysłane z mojego GT-I9305
Windows, recovery, czy czegoś więcej? Reinstalacja oprogramowania modemu nie pomaga?
Nie wiem gdzie tkwil błąd bo dotyczył bardziej braku tego ciągu który miał uruchomić modem, dotyczyło to starych juz modeli zarówno zte jak i Huawei więc instalacja deinstalacja nic nie dawała jak widać z linku umieszczonego w pierwszym poście nie tylko ja miałem taki problem, z młodszymi modelami nie było takich cyrkow.

Wysłane z mojego GT-I9305
Przekierowanie