Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E169 iPlus rozłączanie połączenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z połaczeniem, komunikaty od różnych programów pojawiaja sie takie:
Mobile Partner
Zarejestruj sie w sieci przed proba połączenia

iPlus
łaczy z aero2 pokazuje ze połączono a za około 10 sekund nowy komunikat ze
rozłączono


jak probuje połączyć znowu przez program Top_netinfo to wywala błąd :/

możecie cos doradzic ?? konfigurowałem net tym programem Top_netinfo jak było opisane na stronie .


a moje połączenie sieciowe wyglada tak http://zapodaj.net/26a3825b7158a.jpg.html
jako domyslny ustawione jest Urządzenie iPlus
Miganie modemu na zielono oznacza, że modem nie jest zalogowany do sieci. Pierwsze podejrzenie - jesteś poza zasięgiem. Drugie - wybrałeś w modemie, że łączy się tylko z sieciami 2G. Trzecie - masz simlocka.
chwilke używałem modemu i raz sie połączy raz nie mam 2 kreski zasięgu
np miałem teraz tak ze chodziło wszystko spoko połączył sie mineła godzina zostałem rozłączony czyli ok ale jak kliknołem połacz to teraz od tego czasu ciagle klikam i na iPlusie pojawia sie komunikat ze połączono ale internet nie działa i po paru sekundach znow komunikat ze rozłączono... :/
I na jaki kolor miga modem? To najważniejsza informacja.
Zakupiłem antene i sygnał mam teraz mocniejszy ale w dalszym ciagu trudno sie połączyc z netem modem jak sie połączy z internetem to świeci na kolor jak by turkusowy , ale w programie iPlus np pojawia sie ze połaczyło z internetem i za chwile komunikat ze rozłaczyło połaczenie i tak po kilkanascie razy co to może byc ?? :/
Jeśli masz połączenie to nie problem spróbuj z innym programem np. TNI

Wysłane z mojego GT-I9305
Probowałem z 3 programami Top_netinfo, Iplus i Mobile Partner i i tych 2 ostatnich pojawia mi się komunikat że :
Nie można ustanowić połączenia ze zdalnym komputerem, więc port używany do tego połączenia zostanie zamknięty .
pytanie za 3 punkty: czy zamknąłeś aplikację iPlus na minimum kilkanaście sekund przed próbą użycia innego programu? (bo coś mi wygląda na to, że nie)
To zbyt ogólny błąd oznaczający wszystko od błędu konfiguracji, aż po problemy z operatorem.
tak zamykam a czy to ma jakies znaczenie ze modem ciagle w kompie zgłasza mi sie jako dysk wymienny (pamiec masowa ) ?? tak ma byc ?
Tak, to normalne - większość modemów cały czas pokazuje się jako dwa urządzenia masowe - CD ze sterownikami i czytnik kart microSD.
w dalszym ciagu męczy mnie ten problem , raz sie połaczy raz nie :/ wciaz ten sam komunikat. Gdybym miał cos zle w ustawieniach to chyba w ogole by sie nie połączył z netem czyż nie ??
No to wskazuje prawdopodobnie na przeciążenie sieci - wiele osób zgłasza konieczność powtarzania prób nawiązania połączenia.
Przekierowanie