Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131s-2 (Orange) Problem z modemem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Posiadam modem Huawei E3131s-2 od nieszczęsnej sieci orange i internet AERO2. Z modemu ściągnąłem simlocka i chciałbym korzystać przy pomocy tego modemu z darmowego internetu AERO2. Wiem ze modemy play są bez blokady i bez większych trudności da się z nich korzystac z aero, natomiast z orange nie. Ale przeczytałem także że wszystko da się zrobić tylko trzeba na modem wgrać oprogramowanie play-a. Dużo szukałem i nic nie znalazłem na temat wgrywania do niego takiego oprogramowania a nie za bardzo wiem od czego zacząć.
Chciałbym się dowiedzieć jak przerobić nieszczęsny modem orange na playa i odpalić na nim internet aero2.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Hm... po co wgrywać inne oprogramowanie? Przecież soft Orange chyba ma jakąś opcję ustawiania APN? A jak nie ma, to zawsze możesz to oprogramowanie zamknąć i użyć (po skonfigurowaniu) aplikację Top NetInfo.
Przekierowanie