Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF60 i karta z PINem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
mam kartę SIM Orange z PINem (nie da się tego zdjąć). Zamierzam nabyć MF60 z TMobile i korzystać z tą kartą. Zastanawiam się czy MF60 wystarczy podłączyć do komputera i PIN wpisać za pierwszym razem i router to zapamięta, czy może trzeba wpisywać go za każdym razem przy włączaniu. Docelowo zamierzam korzystać z rutera przez WiFi bez podłączania.
Z góry dzięki za informacje.
pozdrawiam
Pawlik
Niestety żadna znana mi wersja MF60 nie potrafi zapamiętać PINu do karty. To drugi powód, dla którego nie lubię Orange. Pierwszy to oczywiście simlocki.
a może są inne routery mobile w podobnej klasie/cenie, które by sobie z tym poradziły?
Na pewno sa, nie pamiętam jak z e58x ale chyba pamięta pin.

Wysłane z mojego GT-I9305
Generalnie MF60 to jeden z najtańszych routerów. Konkrecyjne cenowo są chyba tylko używane.
(02-03-2013 00:31)jakubd napisał(a): [ -> ]Niestety żadna znana mi wersja MF60 nie potrafi zapamiętać PINu do karty...
Niebrandowane wersje MF60 z najnowszym firmware mają opcję zapamiętania PINu karty. Nie jestem pewien, ale jeśli dobrze pamiętam w wersji z Plusa też powinna być ta opcja.
Przekierowanie