Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Zmiana sposobu wysyłki karty aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

mam pytanie, może zna ktoś odpowiedź na nie a mianowicie przy wypelnianiu internetowego formularza zaznaczylem ze sam odbiore karte aero2. Kilka razy przyszedl mi email ze mozliwosc odbioru karty jest do 15 lutego po tej dacie bedzie mozliwa tylko wysylka. (nie moglem odebrac karty do 15 lutego). Co mam teraz zrobic zeby wyslali mi ta karte? co mam wypelnic?

pozdrawiam
no cóż przede wszystkim musisz przelać jeszcze za wysyłkę

a wysyłasz im komplet papierów taki, jak było do tej pory przy odbiorze korespondencyjnym tj.:
- ksero dowodu
- wypełniony formularz zamówienia (tym razem papierowy i z właściwym adresem korespondencyjnym) istotny może być dopisek na nim "BDI uzupełnienie dokumentów"
- potwierdzenie przelewu kaucji
- potwierdzenie przelewu porto

no i jeszcze wypadałoby dołączyć karteczkę z opisem sytuacji

komplet dokumentów jest opisany tam:
http://www.aero2.pl/bdi-2.html
w akapicie "Zamówienie tradycyjne"
Cytat ze strony Aero2:
Cytat:Biuro Obsługi Klienta (ul. Lwowska 19 Warszawa) wydaje zamówione Karty SIM Aero2 BDI (z odbiorem osobistym w BOK) – we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 13:00-17.00 (tylko do 15 lutego 2013r.). Po tym terminie Biuro Obsługi Klienta będzie wyłącznie wysyłać karty SIM pocztą. Wszystkie osoby, które otrzymały informację e-mailem o możliwości odbioru karty, będą musiały uzupełnić procedurę jaka jest wymagana dla wysyłki karty SIM do domu.
i jeszcze jeden, również z oficjalnej strony ;P
Cytat:Informujemy, że Salon Firmowy Sferia będzie wydawał karty SIM Aero2 BDI do 28 lutego włącznie.
Od dnia 01 marca 2013r. kartę SIM Aero2 BDI można uzyskać tylko zamawiając kartę SIM z wysyłką do domu.
trochę sprzeczne te terminy wprawdzie 28.02.2013 to termin zakończenia wydawania w Sferii, ale chyba u siebie też by mogli przyjąć identyczny termin...
Pisał (lub sprawdzał) to człowiek o umyśle ścisłym i zapisał precyzyjnie - do 28.II włącznie (do czwartku łącznie z nim), a więc od 1.III już nie - wszystko się zgadza.
Szopenowi chodzi chyba o różnice 15luty i 1marca

Wysłane z mojego GT-I9305
No tutaj akurat problemu nie ma nawet szopen - 15 to decyzja jednej firmy (Aero2), a 28 lutego to innej - Sferii.
Przekierowanie