Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Top NetInfo (TNI) - skąd pobrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ogóle myślałem o jakimś podstawowym przewodniku po tym programie - ale to nie jest bezpośrednio związane z Aero2.
Jeżeli macie kontakt, najlepiej mailowy do autora TNI to mi napiszcie na priv. Chciałbym mu podpowiedzieć by dodał ustawienie które umozliwi widoczność czasu sesji gdy program jest zminimalizowany czy w pasku czy w trayu - podobnie jak to można ustawić w Aero3. Na dzisiaj po zmianach wróciłem do TNI, ale tej funkcji mi brak czuję się troche jak niewidomy czasem nie widząc wprost za ile mi przetnie. Jeśli macie konto na bez-kabli, może przekażcie sugestię.

a co do rezygnacji z wymuszania 900MHz, ja w wybranych w TNI dodałem do 900 2100.
Rozbudowa TNI jakby stoi w miejscu teraz. Jest wątek na forum bez-kabli, jednak podejrzewam, że ta funkcja jako skierowana głównie dla Aero2 nie znajdzie poparcia autora.
Przekierowanie