Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Zainteresowanie Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, miedzkam jakieś 200m od nadajnika Aero2. Nie sądzę żeby był on przeciążony ponieważ wokół mnie mieszkają same tłumoki (bez urazy xD)

SS:
[spoiler][Obrazek: 3845221355.jpg][/spoiler]

Czy nie było by problemów z jego odbieraniem i czy da się jakoś zrobić aby on nie rozłączał aby bylo to zrobione tak aby nie bylo to zauważalne?
Nie da się zrobić, żeby nie rozłączał. Ale możesz zrobić, że będzie automatycznie wznawiał połączenie.
jeśli to faktycznie BTS Aero2 to n odbiorem nie widzę żadnych przeszkód przy użyciu dowolnego modemu

nie da się zrobić, żeby nie rozłączał co godzinę

możesz skorzystać z automatycznego wznawiania, ale nie można powiedzieć, że jest to w 100% "niezauważalne"
(jakie problemy powoduje zrywanie co godzinę możesz poczytać na forum lub się samemu przekonać)
jakkolwiek przy zwykłym przeglądaniu sieci, pobieraniu poczty czy torrentów można uznać za niezauważalne
Yhym to fajnie. A długo sięczeka na tą kartę? Mieszkam blisko warszawy więc kłopotów nie bd.

Czy trudno jest takie coś zrobić że auto. będzie włączał?
tak samo trudno jak poczytać forum ;P
Automatyczne wznawianie jest bardzo prosto zrobić. Poczytaj forum, bloga. Użyj top_netinfo.
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557
Ja mam nadajnik ponad kilometr. Po drodze sa budynki, bloki, lasek. Modem bez anteny trzymam na biurku na wysokosci monitora. Zasieg mam tak w granicach 40-50% teraz mniej bo snieg spadl.
Wniosek o wydanie karty zlozylem 7 Stycznia. Inormacja o wysylce karty przylszla na maila 22 Stycznia. Po trzech dniach karte mialem juz w domu.
Teraz na dniach bede zamawial jeszcze jedna do tabletu.
Przekierowanie