Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nie da się dodzwonić, nie odpowiadają na emaile
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam
moj list zostal wyslany 12 lipca do tej pory nie ma przesylki
zlozylem po 14 dniach reklamacje na ich maila ale nadal cisza zobaczmy czy moze cos w poniedzialek napisza.
czy dlugo trwa reklamacja?czy wysla nowa karte zgodnie z harmonogramem?

ps aby dodzwonic sie do siedzimy wystarczy nie wpisywac tonowo zadnego numrka tylko czekac na zgloszenie Pani /Pana i poprosic o polaczenie z dzialem darmowego internetu. dzwonilem 3 razy i trzy razy sie dodzwonilem w 30sSmile
Ale zaraz, złożyłeś zamówienie na kartę SIM 12 lipca i oczekujesz karty SIM? Zapoznałeś się tabelką harmonogramu wysyłki kart?
Co ty zlozylem dokumenty w maju karta zostala niby wyslana 12 lipca tak powoedzial Pan na infolinii wiecminelo 14 dniikarty nie maSad


Sent from my iPhone TapaTalk
Nie wynika to jasno z twojego emaila, dlatego się zdziwiłem. W takiej sytuacji oczywiste jest, że trzeba sprawdzę reklamować, ale ja bym zaczął od sprawdzenia awizo (a może wcięło/listonoszowi nie chciało się wypisać) i przejścia się na pocztę z pytaniem, czy nic nie leży i nie czeka.
Bylem nic nie ma dla mnie. Na infolini tez nie moge wyrwac nr nadania bo niby tylko 9 cyfr maja w komputerze i one nie urzadzaja mnie bo na poczcie musi byc caly numer przesylkiSad listonosz tez zaufany. Gorzej z sasiadami bo mogli wyciagnac ze skrzynkiSad ale na infolini tez nie chca sprawdzic czy karta jest aktywna!


Sent from my iPhone TapaTalk
Generalnie zmienia się właśnie te 9 cyfr - jak je masz, to spróbujemy odtworzyć pełny numer nadania - będę miał jutro wieczorem dostęp do numeru nadania z ich poczty (sprawdzę na jednej z poprzednich przesyłek z Aero2) i możemy sprawdzić, czy uda się zrobić z tego poprawny numer.

A nie bardzo wiem, co chcesz uzyskać z informacją o aktywności karty - ona jest na 100% aktywna - bo wszystkie są aktywne od wielu tygodni, tylko czekają na przypisanie do konkretnej osoby.
Czy jest wsadzina do modemu i ktos z niej korzysta! Ok to czekam na info od ciebie a ja dzisiaj wieczorem podesle nr


Sent from my iPhone TapaTalk
Żaden operator nie udziela tego typu informacji innym organom, niż organy ścigania, więc zapomnij.
A tym czasem spróbuj z tym numerem:
0075900773xxxxxxxxxK
gdzie: xxxxxxxxx - numer który masz z Aero2
K - liczba kontrolna, którą można wyliczyć np. tutaj:
http://wipos.p.lodz.pl/zylla/ut/barcode/ean128pp.php
Wpisujesz 75900773xxxxxxxxx (oczywiście iksy zastępujesz właściwym numerem) i ostatnia cyfra powinna zostać automatycznie wygenerowana. Potem już tylko wrzucasz numer na stronę http://sledzenie.poczta-polska.pl/ i jeżeli poczta nadania i docelowa się zgadzają to prawie na pewno oglądasz status własnej przesyłki.
Dzieki wielkie


Sent from my iPhone TapaTalk
jestes wielki paczka sie znalazla. wyslali na moj adres zameldowania a nie na adres korespondencji. a obecnie przebywam w tym miejscu gdzie chcialem aby wyslali mi paczke
No i proszę, jak kilka cyferek czasem ułatwić może życie Smile
Numer przesyłki wygenerowałeś dokładnie tak jak opisałem, czy coś musiałeś zmieniać?
zrobilem tak jak napisales. tylko zastanawia mnie skad wziales te pierwsze cyfry?
00 to identyfikator zarezerwowany - wszystkie pocztowe przesyłki mają ten sam numer. 7 to kod przesyłki poleconej (pobranie: 2, innych nie znam). Dalej wszystkie przesyłki mają zawsze ten sam kod: 5900773 - nie wiem czemu, ale faktycznie zawsze się powtarza. A reszta - to twoje 9 cyfr z Aero2, a cyfra kontrolna to cyfra kontrolna Smile
Wszystko to wnioski z obserwacji tego, co sam nadaję w ramach prowadzenia sklepu jdtech.pl, ale pewnie można to też znaleźć na stronach poczty.
super jestes wielki naprawde Smile
Cześć wszystkim.

Chciałbym skorzystać z okazji i opisać swój problem wynikły przy okazji wymiany przez Aero2 karty SIM.
25.08.2012 otrzymałem informację, że została do mnie wysłana nowa karta SIM. Czekałem na nią cierpliwie aż do otrzymania wczoraj rano informacji, że przesyłka została zwrócona do Aero2 i że jeżeli chcę ją mimo wszystko otrzymać to mam podać aktualny adres i wpłacić 7zł na przesyłkę.

W związku z tym, że mój adres korespondencyjny się nie zmienił, poprosiłem o informację, na jaki adres została wysłana przesyłka. O dziwo, prawie natychmiast otrzymałem odpowiedź, że na adres jak we wniosku. W załączniku był skan zwróconej koperty...

Sprawdziłem skan i okazało się, że osoba adresująca przesyłki w przypadku mojej postanowiła zrobić mix adresu zameldowania i adresu korespondencyjnego... Co, jak łatwo się domyślić poskutkowało tym, że do mnie nic nie dotarło. Wysłałem do BOKu i pod adres "Dokumenty" informację o tym incydencie z dopiskiem, że nie rozumiem, czemu mam pokrywać koszty ponownej wysyłki skoro to był ich błąd.

Oczywiście od tamtej pory ze strony Aero2 zero odzewu. Jak w temacie, na maile nie odpisują a telefon chyba mają wyłączony.
Takich sytuacji jest coraz więcej i jak potwierdzę większą częstość ich występowania postaram się to opisać na blogu. Potrzebuję takich zgłoszeń więcej, najlepiej wysłanych od razu na jak@danecki.net - z prośbą o przekazanie dokładnie problemu (najlepiej z tym adresem pomylonym przez aero2 - nie do publikacji, ale żebym widział dokładnie co nabroili i mógł to precyzyjnie opisać).
dodzwonić się jest niemożliwe. Numer podany na stronie Aero2, nieaktywny Sad. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem jakiejkolwiek informacji, o wymianie karty (wg aplikacji kontrolnej - jest do wymiany).
Kiedy czytam o zmasowanej akcji, odnoszę wrażenie, że już wszyscy otrzymali nowe karty, a ja zostałem pominięty Sad.
Chciałem skontaktować się z biurem Aero2, żeby zapytać - ale to niemożliwe.

pozdr. widaw
Spokojnie, akcja wymiany ciągle trwa (są za połową według moich obliczeń), wśród znajomych także wymienionych zostało tylko około połowy kart.
Ja w sumie też już zacząłem się martwić. Jest prawie 10 września a karty nie widać. Mam nadzieję, że nie zostanę bez internetu. Wysyłanie na ostatnią chwilę jest dość ryzykowne, jak ktoś pomyli adresy to będzie bardzo kiepsko...
Wydawane karty dochodzą już do 190 tysięcy, więc wymienionych zostało około 70-80 tysięcy kart (zostało jakieś 30 tysięcy do wysłania), więc powoli kończą.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie