Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E173s-2 + windows8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Modem musi być w zasięgu sieci - migać na niebiesko. Bez tego nie ma szans na połączenie.
Bo właśnie miga na zielono. A aktualnie nie jestem w Warszawie i próbuję tutaj zrobić tak żeby był ten internet. Czyli tylko to może być powodem, że się nie chce połączyć ?
Spróbuj wsadzić w telefon 3g kartę (może masz zgodny) i wyswietl operatorów w trybie tylko 3g/wcdma próbuj plus/aero czy się połączy (pamiętaj o apn) jak wyświetli to masz zasięg jeśli nie to nie masz zasięgu, przynajmniej tak to wygląda na chwilę obecną

Wysłane z mojego GT-I9305
Kiedyś próbowałam w tel i nie działało.
Powodów może być dużo. Większość z nich wyjaśnić może oprogramowanie od modemu (oryginalne). Podejrzani według kolejności:
1. Simlock (można sprawdzić jeszcze programem dc-unlocker)
2. Błędne ustawienie modemu (pasma, ale to chyba już wykluczyliśmy w TNI, choć pewności nie ma)
3. Brak sygnału/zakłócenia (np. z komputera).
4. Źle włożona karta SIM.
5. Nieważna karta SIM (nie została wymieniona a wymaga - dotyczy kart wydanych przed 08.2012).
1. Simlock już ściągnięty.
2. jak wyżej
3. Modem świeci się na zielono, a raczej miga
4.Karta dobrze włożona, sprawdzałam
5.Ważna, brałam ją przed świętami, czyli gdzieś w grudniu
W razie czego mogę pomóc sprawdzić modem w centrum Warszawy.
Ja już dzisiaj będę w Warszawie, spróbuję się połączyć, a jak nie to już nie mam pomysłów.
Jestem w Warszawie i działa. Dziękuję za pomoc.
Stron: 1 2
Przekierowanie