Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: K4505 i tablet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś wie gdzie można znaleźć apke na androida, pozwalającą na połączenia po podłączeniu k4505, mam zamiar kupić wtyczkę usb host to powinno pozwolić na połączenia, ktoś mi mówił że ma program czy sterowniki do Huawei a właśnie które wykrywają podłączony modem

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Łojezu, ale chcesz zrobić kosmiczną kombinację. A obsługę modemu musisz mieć wbudowaną w tableta, a nie w postaci aplikacji - sterowników działających na poziomie roota nie da się dodać ot tak za pomocą aplikacji.
Dlaczego kosmiczną, wnerwia mnie już noszenie e585, bo trzeba pamiętać o ładowaniu, a tak wpinam i spoko, poza tym jak wezmę inna kartę niż aero2 to może coś prędzej będzieSmile, a czy era tt pozwala na tethering w opcji za 9pln?

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Operator nie ma nic do tetheringu. W regulaminie powinny być odpowiednie zapisy do jakich celów nie należy wykorzystywać połączenia.
no właśnie ma albo przymyka oko albo blokuje neta jak "tetherujesz", pytam bo najwyżej z sgsa zrobię ruter na urlopie Wink .

Sent from my Kindle Fire using Tapatalk
W Polsce żaden operator nie ściga za udostępnianie Internetu poza telefon. Po to są ograniczenia transferu i lejki, żeby nie zabić ich sieci i tyle. W TikTaku zdaje się limit przed lejkiem wynosi 100 MB czy coś.
Przekierowanie