Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 (Play) gdzie pokazuje sile sygnalu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam aero2 na ty modemie z playa. Wszystko dziala ok. Mozecie mi powiedziec gdzie pokazuje sile sygnalu? Nigdzie tego nei mgoe znalezc. Tylko po otworzeniu okna MP i tam w pasku na samym dole?

Wczesniej korzystalem z modemu plusa i tez tej sieci. Teraz w Mobaile Partner pokazuje mi takie info: Plus Aero2(Roaming)
===> [Obrazek: th_156595981_mp_122_477lo.JPG] <===

Dlaczego Plus a nie Play i dlaczego Roaming?
Jak masz kartę aero to czemu miałby ci pokazac play? Chyba ze masz modem hilink. Roaming bo obecnie aero to zeby nie rozwijać tematów własności i dzielenia sieci
"operator wirtualny" na sieci Plus

Wysłane z mojego GT-I9305
Modem mam playa.
Aha, czyli to co jest na screenie to jest typowy objaw? Tak powinno byc?
Tak i kreski zasięgu przecież tez widać. Mniejszy zasięg mniej kresek.
Natomiast siłę sygnału to chyba narzędzia/opcje diagnostyka
Wysłane z mojego GT-I9305
Te kreski bzdury podają, u mnie zawsze jest ponad 90%. Wejdź w diagnostykę i tam jest podana siła sygnału.
niby gdzie? Nie widze tam zadnego zasiegu...
RSSI ?
Ale o co ci chodzi ? Ważne są dane liczbowe jak masz kreski to bardziej do ciebie przemawia. Podziel sobie 100 na 5 to masz skok o 20% każdą kreskę, jak będzie 79% to masz cztery kreski a jak 80% to już pięć a różnica niewielka. Prędzej dowiesz się z liczb niż z grafik

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
W jednej z zakładek masz podaną jakość sygnału tylko, że nie jest to w procentach, więc musisz wiedzieć czy to jest dużo, czy mało. Najlepiej uruchom TNI i tam masz podane w % i to jest OK.
Przekierowanie