Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Aero2 na Gobi3000 brandowany dla Lenovo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem notebooka Lenovo ThinkPad T430s, chciał bym go rozbudować o modem WWAN i zamówić kartę Aero2.
Jak wiadomo Lenovo posiada whitelist i wspiera tylko brandowany sprzęt. Na stronie Lenovo wyczytałem że w/w notebook wspiera Gobi3000 i Gobi4000.
Tutaj pojawia się moje pytanie czy na modemie Gobi3000 brandowanym dla lenovo będzie działać Aero2??
Z artykuły na forum Aero2 – zestawienie zgodnych modemów wychodzi że powinna działać.
Kartę pewnie będę zamawiał na ebay z US, ponieważ na allegro nie widziałem żadnej aukcji. Tutaj pojawia się drugie pytanie czy modem kupiony z US będzie współpracował w Polsce z kartą aero2? Np tu na eBay
Proszę o opinie osób znających się na rzeczy,

Z góry dziękuję za odpowiedz.
Gobix000 nie są produkowane w wersjach regionalnych - w odróżnieniu od niektórych Ericssonów (np. Dell 5xxx) nie ma tego problemu. Raczej martw się o whitelistę.
(06-02-2013 12:24)jakubd napisał(a): [ -> ]Gobix000 nie są produkowane w wersjach regionalnych - w odróżnieniu od niektórych Ericssonów (np. Dell 5xxx) nie ma tego problemu. Raczej martw się o whitelistę.
Dziękuje za szybką odpowiedź.

Odnośnie kompatybilności modemu Gobi3000 z Aero2 nie mam co się martwić??
Nikt nie zgłaszał jakiś dziwnych problemów - w przypadku HP soft jest do niczego, ale ten od Lenovo jest znacznie lepszy.

kutzzz

Lenovo ma dobry soft więc powinno się udać, tym bardziej że na stronie jest informacja, że Aero 2 wpiera te modemy
Przekierowanie