Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E5331 Problem z łączeniem do sieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie. Dodam ze mieszkam w Krakowie i mam zasięg gdyż sprawdzałem w telefonie czy działa i działa.
Ogólnie w Krakowie ciągle jeszcze nie ma dobrego pokrycia sygnałem
Umieść router blisko okna, z dala od metalowych obiektów - to zwykle pomaga.
Jak wczesniej powiedzialem MAM zasięg gdyz sprawdzalem w telefonie. Aczkolwiek mam branda z UK i nie wiem czy przypadkiem nie jest tego wina. Ktos moze cos wie wiecej na ten temat?
A jakie masz oznaczenie modelu pod baterią? Może jest niezgodny z Aero2?
Simlocka nie ma? Informacja jest widoczna po wyświetleniu interfejsu zarządzania przez przeglądarkę.
Pewnie model z 3 uk wiec może byc niezgodny. Nie miałem w ręku akurat tego ale np. Hilink e3231 jest w wersji s-1 wiec ten może byc podobnie

Wysłane z mojego GT-I9305
Zgadza sie model z 3 Huawei E5331Ws-1. Fakt faktem nie ma ustawien odnosnie WCDM GSM itd. moze jakby zmienic jakos software? podmienic na jakis inny?
Tutaj to tylko na inny model z 2 na końcu, software nie pomoże jak bebechow brak. Poza tym mam pewną teorię co do sprzętu z 3 uk które mają prędkość 21Mb a mianowicie sa tylko 3g
Może poza e586 i e367

Wysłane z mojego GT-I9305
To w takim raazie czym sie rozni S-1 od S-2 ? Jesli oba sa na WCM 900MHz?:>
No właśnie s-1 nie sa na 900/2100 tylko 2100

Wysłane z mojego GT-I9305
s-1 czasem zamiast W900 ma W850.
Przekierowanie