Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Integracja modem huawei e3131 / tablet mytab 10/aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(13-07-2013 13:03)pawelarc napisał(a): [ -> ]mytaby na ogół z rootem zrobionym wychodzą. ..

pzdr
pawelarc

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Póki co to działam na aero _xperia_j (hotspot) ... co do roota to na bank brak bo tak mówią aplikacje do sprawdzenia roota, z ppp się domyśliłem Smile , boję się trochę rootować, bo 2 dni go dopiero mam ... a gwarancja całe 24 miesiące Smile , myślałem że można będzie bez roota - jakąś bezpieczną metodą dla mytaba . Czyli reasumując maytab 7 dualcore ma root i nie obsługuje 3131 . Dzięki.
czegoś nie rozumiem...
sprzęt jest zrootowany więc czego się boisz?

pzdr
pawelarc

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
(13-07-2013 19:50)pawelarc napisał(a): [ -> ]czegoś nie rozumiem...
sprzęt jest zrootowany więc czego się boisz?

pzdr
pawelarc

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

??????? jak zrootowany jak wszystkie programy mówia inaczej :
root checker :
sorry! this device does not hav proper root acces,
super user :
sprawdzanie zainstalowanej wersji =legacy,
ppp nic nie robi, kopiowanie plików do katalogu etc niemożliwa, i parę innych programów wymagających root nie działa. Według mnie to objawy braku uprawnień root w tym urządzeniu, chyba że czegoś nie rozumiem......
Może w nowym tabie jest system bez praw admina wiec należy zrobić root ja w tym z jesieni modelu miałem pełne prawa.
Wiec rot jakims sposobikiem i potem tymi linkami co ci zapodali ppp widget albo umts manager.
Stron: 1 2
Przekierowanie