Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei B683 czy B970, ew. ZTE MF60 do Aero2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Jestem właśnie na etapie wyboru routera do karty Aero2 (wybieram z oferty T-Mobile).
Wybór pada miedzy:
Huawei B683 - recenzja telix, recenzja fastPC
Huawei B970 recenzja telix,
lub w ostateczności na
ZTE MF60

Jednym z wymogów dla mnie jest możliwość podłączenia zewnętrznej anteny - powyższe modele to spełniaja.

Co polecicie?

Załączam PDFa z lista produktów (chyba ze coś alternatywnego polecicie z tej listy).
P.S. Aktualnie jestem w posiadaniu modemu Huawei E5830(T-mobile - poki co nie udało mi się za jego pomocą połączyć z Areo2, wyskakuje "Brak Usługi" mimo, że APNa po www skonfigurowałem).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Procekkk
Oba te routery są na liście "Urządzenia dostępne w ograniczonych ilościach". Oznacza to, że możesz takie urządzenie kupić tylko wtedy, jak stoi w danym konkretnym sklepie, w magazynie centralnym ich nie mają. W praktyce są one w zasadzie niedostępne.
Tylko MF60 kupisz od ręki. Ale to nie nadaje się do pracy ciągłej.
E5830 działa dokładnie tak, jak powinno - nie widzi Aero2, bo nie ma prawa - jest niezgodny (patrz moja tabela zgodności).
Dzięki za odpowiedz. Odnośnie E5830 to już wiem ze jest niezgodny, poczytałem chwilę - nie obsługuje UMTS 900 MHz Smile
Jeśli to ma być rozwiązanie stacjonarne. To proponuję mniej eleganckie rozwiązanie, wymagające ciut więcej pracy przy konfiguracji za to pewnie tańsze. mr3420v2 + huawei e3131. Dodatkowo zyskujesz modem, który będziesz mógł sobie używać mobilnie w razie potrzeby.
Przekierowanie