Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Urządzenia do LTE2600 dla Aero2 już są!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
faktycznie specyfikacja potwierdza pracę w B38 tego Alcatela, ale...
jest to model średnio nas interesujący, bo jest wyposażony w zestaw pasm dla Bliskiego Wschodu/Arabii Saudyjskiej i brakuje WCDMA900, czyli jest niekompatybilny z obecnie działającą siecią Aero2, próbowałeś testować faktyczną współpracę tego modemu z siecią w lokalizacjach gdzie jest uruchamiane LTE?

PS ta druga aukcja w tytule ma Areo2 zamiast Aero2 więc może być nieznajdowalna w prosty sposób
antresolka napisał(a):p.s i jeszcze jedno do administratora o zmienienie wpisu na temat ZTE MF667, modemy MF667 działają w zakresie 900MHZ WCDMA czyli nadaja się do Aero2,
Do tego potrzebuję raportów od użytkowników, a najlepiej testu osobistego - specyfikacje dostępne u producenta i operatorów nie potwierdzają tego.
(21-02-2014 03:22)szopen napisał(a): [ -> ]PS ta druga aukcja w tytule ma Areo2 zamiast Aero2 więc może być nieznajdowalna w prosty sposób

Ma też Aero2 Smile
Zdziwilbys się ile razy słyszałem areo zamiast aero od kumpla którego bym nie podejrzewał że taki głupi Big Grin może niektórzy myślą że to [Obrazek: slide_flavors.ashx]

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Tak a propo, może to suchar. Ale ostatnio kolega w szkole walnął się z aero i zaczęliśmy mówić oero Big Grin
(21-02-2014 10:33)jakubd napisał(a): [ -> ]
antresolka napisał(a):p.s i jeszcze jedno do administratora o zmienienie wpisu na temat ZTE MF667, modemy MF667 działają w zakresie 900MHZ WCDMA czyli nadaja się do Aero2,
Do tego potrzebuję raportów od użytkowników, a najlepiej testu osobistego - specyfikacje dostępne u producenta i operatorów nie potwierdzają tego.

Potwierdzam przetestowałem osobiście. Modemy z logo Megafona.

(21-02-2014 03:22)szopen napisał(a): [ -> ]faktycznie specyfikacja potwierdza pracę w B38 tego Alcatela, ale...
jest to model średnio nas interesujący, bo jest wyposażony w zestaw pasm dla Bliskiego Wschodu/Arabii Saudyjskiej i brakuje WCDMA900, czyli jest niekompatybilny z obecnie działającą siecią Aero2, próbowałeś testować faktyczną współpracę tego modemu z siecią w lokalizacjach gdzie jest uruchamiane LTE?

PS ta druga aukcja w tytule ma Areo2 zamiast Aero2 więc może być nieznajdowalna w prosty sposób

Aukcja specjalnie tak ustawiona, co do Alcatela to częstotliwość, band oraz pasmo jak najbardziej się zgadza do pracy z Aero2czyli 2600Mhzn TDD 38 tylko niestety jestem z dolnego sląska i nie mam jak przetestować.
Apropos tego Alcatela to widziałem specs że niby ma 900umts, też na aukcji z ebaya tym razem chetni mogą zajrzeć 310879498855 to numer aukcji

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
(22-02-2014 10:19)spag napisał(a): [ -> ]Apropos tego Alcatela to widziałem specs że niby ma 900umts, też na aukcji z ebaya tym razem chetni mogą zajrzeć 310879498855 to numer aukcji

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2

Modemy Alcatela kupione właśnie z tej aukcji na ebayu, jednak po testach okazało się że jednak nie mają 900MHZ WCDMA ani 1800MHZ LTE dlatego taki opis na aukcji allegro.
Podstawowe informacje o LTE można też znaleźć w wikipedii.
Podział na pasma, i ich szerokość dobrze widać w tabelce.
Wynika z niej, że kanał (band) 38, może mieć szerokość 5, 10, 15, 20 MHz, i jest tylko TDD.
Frequency-division duplex (FDD) / Time-division duplex (TDD)

Lepiej więc pisać o kanale (band) 38, niż LTE 2600... ponieważ jest jeszcze B7, też na 2600MHz, ale jako FDD.
Stron: 1 2
Przekierowanie