Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nokia 7M-02
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam "w łapach" nokię 7M-02 (cena to bodajże 220zł w sklepie "nie dla idiotów"), brak wsparcia dla kategorii 10
generalnie ten model jest cienki jak polsilver (w kwestiach poprawności działania)
dodatkowo już nie jestem zachwycony nokiowskim softem - brak wznawiania połączenia pod xp
(a taki soft jest zapewne w każdej innej nokii)

jakaś minirecenzja w dziale modemy i porównanie sygnału z innymi modemami po świętach (teraz mam pod ręką tylko 1 sim aero2) może przez święta też uzupełnię rozpoczęte wątki o 2 modelach vodafone
Że co? 7m-02 za 220? Ktoś chyba ostro przesadził z prowizją. Sprzedawca na tym modelu zrobił sobie olbrzymią prowizję. Jak ktoś ma życzenie, to mogę sprowadzić ten modem co najmniej 25% taniej i jest dostępny od ręki. Modemu nie wrzuciłem do oferty, bo nie spełnia kat10.
Samego modemu nie testowałem, ale wątpię, żeby działał jakoś szczególnie gorzej, niż 21M-02. Poza tym, że ostatnio sieć niedomaga (zaraz opiszę na blogu sprawę IPków) i łączenie trwa długo (na każdym modemie), to w zasadzie Nokie chodzą bez zarzutu. Software używać nie trzeba, można skorzystać z funkcji wbudowanych w wyższe wersje systemu. Sama aplikacja ma łączenie na żądanie systemu, więc to powinno działać w miarę znośnie.
Czułość też będę mierzył, tylko muszę opracować jakąś wspólną metodę pomiaru.
Przekierowanie