Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Pomoc w doborze routera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam potrzebuje pomocy w doborze routera do aero2. Myślę o takim zgrabnym rozwiązaniu jak ZTE MF60 ale. Ale na prawdę coś bardziej budżetowego. Może bardziej stacjonarny zestaw ale to musi być chyba router+modem?
Pomożecie coś dobrać? Oczywiście musiała by być potwierdzona zgodność działania z kochanym aero.
Jest sporo informacji wątków o tp linkach poczytaj może ci pomoże

Wysłane z mojego GT-I9305
budzetowo i dobrze
mr3220 (router) i e3131 (modem)
działa z aero2 i cena niestraszna

pzdr
pawelarc

wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
100 plus 100 z wysylkami wyjdzie po 220... Ale poniżej 200 zł nie ma co marzyć za takiego małego mobilnego jak zte mf60
mf60 a mr3220 mają troszkę inne przeznaczenie...

mf60 jest do tego, aby go włożyć do kieszeni i zabrać "neta" ze sobą... przy dzisiejszych cenach pakietów internetowych sensu raczej nie ma takie rozwiązanie; bateria wytrzymuje do 4 godzin pracy on line a ładuje się dość długo... ponadto odpada używanie w domu w funkcji routera domowego - słabiutki zasięg a w przypadku stałego podpięcia do ładowarki bateria spuchnie szybko i padnie Smile

mr3220 to sprzęt domowy, nie wsadzimy go w kieszeń (pomijam ekstremalne rozwiązania takie, jak podpinanie w samochodzie pod przetwornice itp Smile )

pzdr
pawelarc

(a małego mobilnego można sobie zrobić z telefonu taniego - lg gt540 może robić za router a kupić go można taniej dużo i dłużej na baterii działa Smile )
Przekierowanie