Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Tablet z neostrady i aero
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pierwszy post na forum więc witam wszystkich,

Mam pytanie o współpracę gratisowego tabletu Fun Tab 7.0 od neostrady z internetem w aero2. Używam Nokii 21m i zastanawia mnie, czy taki zestaw miałby szanse działać na takim gadżecie. Szykuje mi się wyjazd, umowa w TP się kończy, a wiadomo, że lepiej wrzucić takie małe badziewie do torby niż ciągnąć ze sobą laptopa.
Sprzedaj Nokię kup jakiegoś mifi mf60 e58xx

Wysłane z mojego GT-I9305
to znaczy że nokia będzie gryzła się z androidem?
nie będzie się "gryzła" lecz zdaje mi się, że Android jej po prostu nie obsługuje (ma wbudowaną jako taką obsługę najpopularniejszych modeli modemów Huawei)

propozycja spaq to zakup mobilnego routera 3G - obsługa wifi jest dostatecznie dopracowana na większości urządzeń z Androidem posiadających kartę wifi
Rozwiązanie z routerem "po prostu działa". Podłączanie modemów to rosyjska ruletka, a w przypadku Nokii - 100% pewność, że nie zadziała. Sam modem do laptopa jest dobry, jednak tablety po prostu nie mają obsługi żadnych Nokii.
Nie warto brać neostrady z tabletem, bo on nie jest za darmo tylko kosztuje 240zł (10złx24). Przynajmniej tak było, jak ja pracowałem w orange.
no nie ma co przesadzać 240zł to się chyba jeszcze mieści w granicach rozsądku (nawet wynalazek z biedronki nie jest wiele tańszy - 229zł, a miałem jeden taki w rękach i akurat trafiłem na egzemplarz z... wadliwie działającym wifi Big Grin)
Tylko ten tablet to odpowiednik go clevera który był w realu za 150zł. Nie warto, ja jako pracownik mogłem go mieć za 130zł bodajże.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Mam tego Fun Taba z neostrady i bez problemu działa mi z aero2, za pośrednictwem MR3420. Rozwiązanie z routerem, dla tego typu urządzeń, jest optymalne. Co do samego tabletu – jak na budżetowe ustrojstwo sprawuje się nadzwyczaj dobrze. Naprawdę nie ma do czego się przyczepić.
Przekierowanie