Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nokia 21M-02 czy Huawei E3131s-2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam obecnie posiadam pożyczonego Huawei E3131s-2 z Play, modem dział bardzo dobrze, full zasięg w domu pod blachą przy stacjonarnym komputerze Smile Oprogramowanie identyfikuje sieć jako 3G Aero 2 Aero 2 albo 3.9G Aero 2 Aero 2 (Co to właściwie znaczy???). Ale muszę w końcu oddać modem i kupić jakiś dla siebie stąd pytanie czy wybrać Nokie 21M-02 czy nie ryzykować i kupić Huawei E3131s-2 z Play. Czemu takie pytanie, bo ciekawość jak chodzi Nokie, bo Huawei wypróbowany Smile ale wysłałem wypowiedzenie mojemu dostawcy internetowemu i zostaje na samym aero, dotąd miałem radiowy 1 mega, w sumie w porządku ale na tym samym maszcie około 6km jest nadajnik aero czy plusa sam nie wiem. Stąd prośba który wybrać ?? Wiem że był już podobny temat ale o starszym modelu Nokii, jeżeli złe podforum to przepraszam.
Według mnie nie warto do Aero2 - Huawei znacznie lepiej radzi sobie z aktualną pokiełbasioną konfiguracją Plusa, a do tego w razie czego da się wymusić pracę UMTS 900 MHz, czego nie da się zrobić w Nokii i ZTE. Dodatkowo E3131 jest tańszy i ma złącze antenowe.
Przekierowanie