Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Małopolskie - Muszyna (koło Krynicy)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Planuję niebawem wyjazd do Muszyny koło Krynicy i proszę o info czy jest tam zasięg aero? Z tego co na mapie BTS znalazłem to sa w okolicy dwa nadajniki plusa ale nie obsługują 900MHz. Najbliższy nadajnik aero jest w Krynicy (ok. 8-9m). Sięga do Muszyny? Pytam z racji występującego tam górzystego terenu.
3 dni pobytu w Muszynie pod znakiem 3-4 kresek od aero Wink generalnie zasięg dość dobry, zależy oczywiście od miejsca. Na ul. Nowej łapało aero elegancko, nie wiem jak - ważne że łapało Smile
wniosek - mapa Plusa jest już w tym miejscu nieaktualna, dzięki za raport
acro napisał(a):Witam.

Planuję niebawem wyjazd do Muszyny koło Krynicy i proszę o info czy jest tam zasięg aero? Z tego co na mapie BTS znalazłem to sa w okolicy dwa nadajniki plusa ale nie obsługują 900MHz. Najbliższy nadajnik aero jest w Krynicy (ok. 8-9m). Sięga do Muszyny? Pytam z racji występującego tam górzystego terenu.

Modem Huawei E3131s-2 /Play Online/ wpięty bezpośrednio w laptopa, bez anteny zewnętrznej.

Lokalizacja: ul. Kościelna - centrum Muszyny, głęboka dolina górska o kierunku NE-SW, stoki porośnięte drzewami, obserwacja na zewnątrz budynków. Najbliższy BTS ponad 6 km w kier. N.

Brak sygnału!
Przekierowanie