Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: LG L3 E405 dual działa z Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgrabny smartfon za 420 PLN działa rewelacyjnie szybko. SIM1 to karta prepaid, SIM2 karta Aero2 - przesył danych ustawiony tylko na SIM2. Dla SIM2 skonfigurować APN oraz zaznaczyć roaming danych i wszystko chodzi idealnie. Przełaczanie między kartami szybko i bez problemu.
Czy dwie karty mogą na raz działać w 3G?
Czy po nawiązaniu połączenia z katty głosowej transmisja z drugiej karty jest przerywana?
A jak poznać, że obie karty chodzą w 3G? Przy połaczeniu głosowym na SIM1 transmisja danych na SIM2 działa.
Brałem pod uwagę również ten model. Ale w porównaniu z GS202 wypada blado - mniejszy wyświetlacz, słabsza rozdzielczość, bez IPS, 256k kolorów, wolniejszy procesor, wolniejsza transmisja 3,60 Mbit/s /akurat to nie ma wielkiego znaczenia dla Aero, ale modem słabszej kategorii/, brak drugiego aparatu i lampy /na videoskype nie pogada/, wreszcie Android 2.3 a nie 4.0. A różnica między tymi fonami ok. 130 zł. Szczerze mówiąc gdybym miał wybierać w cenie ok. 400 zł wybrałbym Samsunga Y duos. A w ten dual active w tej klasie cenowej nie bardzo chce mi się wierzyć Smile
Maciek_5 napisał(a):A jak poznać, że obie karty chodzą w 3G?
Zwykle na pasku systemowym jest napisane 3G lub 2G przy każdym z zasięgów. W menu konfiguracji kart SIM też jest pewnie jakaś opcja.
Maciek_5 napisał(a):Przy połaczeniu głosowym na SIM1 transmisja danych na SIM2 działa.
Znaczy możesz gadać i jednocześnie np. korzystać z przeglądarki? Ja robiłem taki test: rozpoczynałem ściąganie jakiegoś dużego pliku (np. z noc.gts.pl) i rozpoczynałem rozmowę - w większości dualsimów transmisja była przerywana na czas rozmowy.
Przekierowanie