Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Gigabyte GSmart GS202 - dual sim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj odebrałem ten telefon - chciałem mieć dual sim za względnie niedużą kasę - sim1 do Aero2, sim2 do karty gsm do rozmów. Oczywiście nie spełnia wymogów kat.10 bo ma typowy modem 7,20 Mbit/s, ale jedyny dual sim Samsunga jaki znalazłem spełniający kat.10 to wydatek GS202 x 5 Smile Wyświetlacz z IPS nie najgorszy, internet i apki jak na jednordzeniowca bardzo dobrze. Dotyk precyzyjnie, kolory OK. Android czwórka. Pozostałe parametry przeciętnie dla klasy cenowej. W ręce leży dobrze, obudowa nie trzeszczy, wykonanie dosyć staranne.
Najważniejsze - współpraca z Aero2 - bez problemu po ustawieniu APN. Po rozłączeniu połączenia wznawia, żadnych bugów. Wada - mała pojemność /chociaż w tej klasie telefonów standard/ baterii, 1500mAh. Wystarczyła na dzień intensywnej zabawy z telefonem. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu.
Ładny, podobny trochę do ALCATELa, o którym ostatnio była mowa.\
Sprawdź, czy także jest dual-stanby (uruchom transmisję pliku i zadzwoń na niego/z niego i zobacz, czy transmisja się zatrzyma).
Dokładnie tak, telefon jest dual standby. Po zadzwonieniu na kartę sim2 przerywa transmisję danych, po zakończeniu rozmowy wznawia. O dual active raczej trudno Smile
Gigabyte GSmart GS202 (Dual SIM)
Zgodnie ze specyfikacją, posiada Dual SIM i obsługuje sieci:
GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS: 900, 2100 MHz
Co wskazuje, że będzie dobrze współpracował z Aero2.
Hehe Smile Refleks szachisty Smile Zanim coś napiszesz - wpisz w wyszukiwarkę. Temat znany i opisany przeszło rok temu. Dawno na liście zgodnych dual-simów Smile
dzięki za info - wątki połączone
Przekierowanie