Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Vodafone K3565-Z
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Mój modem k3565-Z pochodzi Chorwackiej sieci T-Mobile i próbuje go odpalić z Aero2.
Wyłączyłem odczyt z pamięcy flash komendą AT+ZCDRUN=8 zgodnie z instrukcjami http://3g-modem.wetpaint.com/page/ZTE+K3...(Vodafone) ale nie mogę znaleźć żadnego dashboarda!

Wszystkie linki na RS, MU, ZSHARE są nie żywe.
Myślałem o JoinAir, czy ktoś może mi podrzucić ?

Chyba, że jest jakiś sposób aby zmusiść Vodafone Connect Lite do działania z wszystkimi sieciami?

szopen - pozwoliłem sobie podzielić wątek - tu jest mowa o wypuście ZTE (tamten wątek to Huawei mimo podobnej nazwy)
W tej chwili jest sytuacja jest faktycznie skomplikowania, ale miejmy nadzieję, że ekipa ze sterowniki.bez-kabli.pl poprawi linki i zrobi reupload.
W sumie udało znaleźć mi się na chomikuj.pl JoinAir jednak po wykryciu urządzenia i wprowadzeniu PINu dostaje komunikat "invalid (u)SIM card"

Dodam, że sterowniki zainstalowałem tak:
- zainstalowałem oprogramowanie Vodafone z pamięci flash
- odinstalwowałem i wygląda na to, że sterowniki zostały bo ładnie mi menadżer połaczeń je wykrywa.

No ale nie działą :| jakieś pomysły?
poszukaj joinair z ery dla bluconnecta może pomoże jak znajdę link to wrzucę (spróbuj wpisać download.era.pl ZTE_mf100

Sent from my Kindle Fire using Tapatalk
a czy z innymi kartami działa ten modem? miałem parę mf112 które pokazywały taki komunikat skończyło się na wyrzuceniu ich do kosza, możliwe ze to było jakieś uszkodzenie mechaniczne, jeśli twój ma uchwyt na sim wysuwany to spróbuj może go trochę docisnąć może to zadziała, żądze możesz spróbować wgrać inny soft na modem jeśli już inne czary nie pomogą i będziesz wyrzucał modem

Sent from my Kindle Fire using Tapatalk
Nie znalazłem JoinAira dla ery.
Zainstalowałem Dashboard do bliźniaczego MF622 i dostaję komunikat o odblokowanie modemu? Spotkałem się już nie raz z tym, co to jest? Dlaczego jeden softw pyta o to a inne nie?
to jest prośba o podanie kodu do zdjęcia simlocka
eee... myślałem że ten modem ma tylko softowy SIM lock.
Nie rozumiem już nic... jak się ściąga simlocka? Jakiś tutorial proszę
WOW, nie widziałem tego modelu z simlockiem jeszcze (dobra, mało modemów widziałem, choć moje 10 sztuk i tak zrobiło wrażenie na ekipie z Radia WNET). Na początek sprawdziłbym za pomocą dc-unlockera, czy... simlock jest i czy zdejmie ci ten soft go za darmo.
Masz problem już rozwiązany? Gdzieś mam chyba sterowniki? Jakiś exe który ma w nazwie ten model ale czy z "z" nie mam pojęcia, albo mam na kompie albo sprawdzę box.net, jak coś to wrzucę link

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Mam jakiś .msi podaj mi majla to co wyśle ale to na 100% smok

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Przekierowanie