Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 z play - rozłączanie i inne problemy (Aero2)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Widać mają ich dużo i coraz bardziej ignorują to - jak minie 14 dni to wyślij FWD swojej wiadomości z prośbą o odpowiedź na zadane wcześniej pytanie. Niech chociaż standardową zwrotkę odeślą (BTW: sprawdź, czy w spamie jej już nie dostałeś).
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym blogu i proszę o pomoc. Posiadam Huawei E3131 z kartą Play. Zakupiłem go w kwietniu zeszłego roku. Do tej pory działał bez zarzutu ale ostatnio zakupiłem netbooka Sony Vaio z windows 8 x64, i z tym nowym nabytkiem Huawei współpracować nie chce. Po włożeniu go do USB został wykryty i normalnie zainstalowany. Po przyciśnięciu Połącz niby się łączy ale nie ładuje ani nie pobiera żadnych danych. Nie da się również połączyć z internetem.
A możesz go teraz sprawdzić na innym komputerze? Modemy z Play działają normalnie pod win8.
(14-02-2013 21:55)seba napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich. Jestem nowy na tym blogu i proszę o pomoc. Posiadam Huawei E3131 z kartą Play. Zakupiłem go w kwietniu zeszłego roku. Do tej pory działał bez zarzutu ale ostatnio zakupiłem netbooka Sony Vaio z windows 8 x64, i z tym nowym nabytkiem Huawei współpracować nie chce. Po włożeniu go do USB został wykryty i normalnie zainstalowany. Po przyciśnięciu Połącz niby się łączy ale nie ładuje ani nie pobiera żadnych danych. Nie da się również połączyć z internetem.

Mam ten sam problem.

Sony VAIO Win 8 x64. na win 7 działa na win 8 juz nie. raz się połączył po godzinie przestał i tak nie działa juz...próbowałem z programem Playa, z MP i wbudowanym. Połączenie jest, ping jest, neta brak...wpisanie reczne DNS nie pomaga..
zawsze warto spróbować Mobile Partnera w wersji dla Win8 - linki są w dziale Oprogramowanie
Niestety nie pomogło

Zdaje sie ,że to jakaś przypadłość VAIO. W starym temacie o ręcznym wpisaniu DNS też sie wpisał ktoś z VAIO. Drugim inny model modemu też testowałem i to samo.
Moze on ma usb 3.0?

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2
Najlepiej na windows 8 spróbuj Top_netinfo
Witam.

Jakiś czas temu odesłałem kartę wraz formularzem zgłoszenia usterki i opisem problemu. Przysłana została nowa karta, która działa w tej chwili bezproblemowo.

Pozdrawiam.
No dobra wracając do mojego tematu winnym okazał się fabryczny antivirus McAfee, na Microsoft Silverlight działa ok.

Obecna konfiguracja wygląda podobnie jak dla win7, zainstalowany MB i to zdefiniowane połączenie widoczne jest w profilach systemu Windows i tam wystarczy kliknąć połącz
Zaraz, co mają do siebie program antywirusowy (McAfee) i interpreter multimediów (Silverlight - taki Flash ze stajni M$)?
Stron: 1 2
Przekierowanie