Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: anteny zewnętrzne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
trochę dziwne, że MDMA sobie nie radzi, bo "miernik gsm" jest z pewnością oparty na silniku MDMA tylko nieco okrojony (świadczą o tym choćby komunikaty błędów)
w danej chwili może być uruchomiony tylko jeden program sterujący modemem

mały opis MDMA wrzuciłem tam:
http://forum.jdtech.pl/Watek-mdma-mobile...aplication
Witam.
O Aero2 dowiedziałem się wczoraj i postanowiłem sprawdzić, czy jestem w zasięgu. Teoretycznie powinienem łapać sygnał, ale wiem, że między moim domem, a nadajnikiem jest wzniesienie. Sprawdziłem w kilku miejscach w domu-nic. Ale po uchyleniu okna dachowego i skierowaniu telefonu w stronę nadajniki znalazło sieć PL17. Czy w tej sytuacji jest sens inwestowania w modem, kartę i antenę, czy raczej będzie rwało połączenie?
jeśli antenę zainstalujesz na dachu szansa na połączenie jest
Na dachu nawet jakaś wisi, która kiedyś była do internetu. Tylko kwestia, co mi jeszcze jest potrzebne?
zgaduję, że chodziło o internet po wifi więc antena jest albo na 2.4GHz albo 5GHz

do Aero potrzebujesz na pasmo 900MHz (np. ATK-8, ATK-10 czy ATK-20) lub od biedy szerokopasmową (ATK-LOG)
Stron: 1 2
Przekierowanie