Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Mazowieckie - Garwolin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po błędzie i zakupu modemu 21M-01, zwiedzenia całej Polski i przeklinania że Aero2 nie ma nigdzie zasięgu,że cala ta siec to żart....doczytałem szczegół i zakupiłem w Jdtech właściwy model czyli 21M-02 :-)

Weekend dołączę obrazki

Obecnie sytuacja wygląda, że na Wiejskiej (osiedle Cichy Zakątek) jest pełen zasięg! Pingi były w dniu wczorajszym dziwnie duże bo oscylowały między 325-585ms.
Prędkość ściąganie 256 kbps i wysyłka też sztywne 256 kbps. Łącze stabilne i jak na swoją prędkość i działa wyśmienicie.

[Obrazek: 1748076459.png]
Jak widać warto korzystać z mojej tabeli zgodności Smile
Natomiast w kwestii pingów - wszystko zależy od tego, jak je sprawdzasz. Speedtest.net jest skopany - pierwszy test na Aero2 zawsze będzie dawał wielkie pingi, bo w czasie ich robienia.... ładowane jest tło animacji.
Najlepiej wykonać
ping wp.pl
lub coś podobnego i tak mierzyć opóźnienie. Nie powinno przekraczać 100 ms dla Nokii 21M-02.
(01-02-2012 01:04)jakubd napisał(a): [ -> ]Jak widać warto korzystać z mojej tabeli zgodności Smile
Natomiast w kwestii pingów - wszystko zależy od tego, jak je sprawdzasz. Speedtest.net jest skopany - pierwszy test na Aero2 zawsze będzie dawał wielkie pingi, bo w czasie ich robienia.... ładowane jest tło animacji.
Najlepiej wykonać
ping wp.pl
lub coś podobnego i tak mierzyć opóźnienie. Nie powinno przekraczać 100 ms dla Nokii 21M-02.

I korzystałem :-) ale szczerze? chciałem być oszczędny a więc poszło ceneo w ruch...i w sumie było troszkę 21M. I po wielu sprawdzaniach, porównywaniach już nie zwróciłem uwagi na końcówkę.
Teraz już znajomym na zakup podaje namiary to waszego sklepu. Cena normalna, przesyłka błyskawiczna.
Pingi robiłem w konsoli, ale już się unormowało.
Dzięki za dobrą opinię - na razie to jednoosobowy sklepik jest, ale kto wie, może trzeba będzie rozszerzyć działalność. Na razie problemem jest czasem nawet samo zaopatrzenie - co do jakości towaru trudno mieć zastrzeżenia, a prowadzący jaki jest - każdy widzi Smile
Przekierowanie