Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: mBank prawie za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mBank udestępnia internet prawie za darmo, niestety obecni użytkownicy są dyskrymminowani i promocja ich nie obejmuje.

http://www.mbank.pl/telefonia/internet/modemy/
(30-01-2012 13:13)hansolowski napisał(a): [ -> ]mBank udestępnia internet prawie za darmo, niestety obecni użytkownicy są dyskrymminowani i promocja ich nie obejmuje.

Z dyskryminacja nie ma to nic wspolnego. Promocje kierowane sa najczesciej do nowych klientow - w kazdej innej dziedzinie jest podobnie.
E tam lepiej sobie kupić modem na allegro.
Właśnie otrzymałem Huaweia 173 z 1. promocji DB - przerobiony soft chodzi w Play'u i w Aero2 - Mobile Partner niezawodny ! Warto było zaczekać, nagrody ruszyły !
Dzięki Guru i pozostałym Kolegom, których praca nie poszła na marne...
@hansolowski

promocja mbanku polega na opłacaniu przez bank leasingu na abonament w playu, modem jest do zwrotu po roku
jakkolwiek jeśli założone tam konto będzie traktowane jako podstawowe (wymagane comiesięczne wpływy >1000zł od któregoś miesiąca), to jest to rok dostępu do internetu za darmo

@czakmol
promocja DB to temat na inny wątek, aczkolwiek modemy z edycji październikowej zaczęły wreszcie skutecznie docierać do tych, którzy spełnili warunki promocji
Z tego co zrozumiałem od użytkowników promocji mBankowej, to w aktualnej wersji istnieje możliwość wykupu modemu po okresie darmowego dostępu.
Ale ciągle całość jest na tyle skomplikowana, że nie mam serca tego polecać.
Przekierowanie