Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF60 (T-moblie) Jak skonfigurować do Aero2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
1. Jeżeli to wersja z Tmobile (niektóre inne też nie mają problemu, importy z chin niebrandowane mają czasami problem w zależności od wersji), zwykle nie trzeba nic robić, sam wznawia połączenia. W innych wersjach jest z tym trochę zabawy, bo nie ma opcji z udzieleniem zgody na pracę w roamingu.
Nawiązanie połączenia wywołuje się na ostatniej zakładce na dole (WWAN Connection/Połączenie WWAN) i tam upewniamy się, że jest opcja "always connected/zawsze połączony" i klikamy Apply/Zastosuj - połączenie zostanie nawiązane.
2. Jest jakiś soft (utworzony przez niezależnego programistę), który potrafi sterować modemem zdalnie przez WiFi dla Androida, ale to straszna rzeźba i nie polecam. Dla Windows - oryginalny soft od innych modemów ZTE czasem potrafi odczytać siłę sygnału po podłączeniu modemu przez USB, ale nie potrafi nawiązać połączenia.
TNI nie może sterować tym modemem, bo w systemie widoczny jest tylko jako wirtualna karta sieciowa na USB bez jakichkolwiek funkcji związanych z zarządzaniem połączeniami komórkowymi.
tak, to wersja z t-mobile. popatrze sobie jeszcze w opcje. szkoda ze TNI nie lyknie tego modemu.
Dobry wieczór.

Właśnie sobie dziś kupiłem ten Router i dzięki temu poradnikowi skonfigurowałem z Aero 2 i działa bardzo ładnie. Kupiłem w salonie T-Mobile za 259 zł. Sam router i nic więcej. Jednak mam pytanie - jakie jest w tej chwili najnowsze oprogramowanie do niego / Firmware ?

Strona routera pokazuje:

Wersja oprogramowania: WEB_TMOPLMF60V1.0.0B05
Wersja firmware: BD_TMOPLMF60V1.0.0B05

I czy to podane tu w linku wcześniej jest nowsze, czy starsze ?

A i jeszcze znalazłem o tu: na Elektrodzie info, że to oprogramowanie (to niby nowsze) jest po angielsku:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2507479.html
1.06>1.05 więc w linku jest prawdopodobnie nowsze
nie wiem jak jest z kwestią językową - nie mam tego sprzętu
W tmobile kupiony najlepiej aktualizować (o ile to potrzebne) za pomocą firmware z tmobile - jest na ich stronie w plikach do pobrania pod opisem MF60.
Żadnych innych bym nie próbował nawet wgrywać, to się może źle skończyć.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie