Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF60 Promocja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jesli ktos ma rodzine lub znajomych w UK i szuka taniego routera to w o2 jest wyprzedaz i kosztuje w tej chwili 35 funtow (PREE PAID) nie wiem tylko czy ktos zdejmie z tego simlocka
A czy wersja z O2:
1. Ma UMTS 900 MHz?
2. Pyta się przed każdym połączeniem w roamingu o zgodę na połączenie?
3. Ma możliwość regulowania czasu uśpienia?
Simlock przy tym wszystkim to drugorzędny problem Smile
(26-12-2012 19:47)jakubd napisał(a): [ -> ]A czy wersja z O2:
1. Ma UMTS 900 MHz?
2. Pyta się przed każdym połączeniem w roamingu o zgodę na połączenie?
3. Ma możliwość regulowania czasu uśpienia?
Simlock przy tym wszystkim to drugorzędny problem Smile
1- ma 900 MHz (opis na opakowaniu)
co do reszty nie wiem nie kupilem go bo nigdzie nie moge znalezc informacji jak zdjac z tego urzadzenia locka

Moge jeszcze dodac ze w Argosie pojawil sie Vodafone R205 (a wiec huawei e586) za 39,99 funta
Sprawdził‚ już ktoś czy faktycznie warto kupić któreś z tych urządzeń do aero2?
MF60 warto, ale na razie tylko pochodzące z tmobile.
Działa z kartą Aero 2 bez problemów. W salonach T-Mobile jest dostępny w wolnej sprzedaży za 249zł!
Z tym, że słowo "dostępny" jest nad wyraz zwodnicze. Ich praktycznie nie ma - cała Warszawa dostaje podobno około 20 sztuk tygodniowo.
We Wrocławiu co najmniej w kilku salonach są dostępne.
A pytałeś "Czy jest MF60" czy "Czy jest MF60 do zakupu bez umowy"?
Bez umowy tzn. w wolnej sprzedaży są dostępne za 249zł - napisałem kilka postów wyżej. Wink
Zgadzam się, jest w ofercie i w cenniku, ale zdobyć go w praktyce to znacząco większa sztuka, niż E3131 z Play.
Przekierowanie