Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Małopolskie - Krynica Górska [czy chodzi o Krynicę-Zdrój?]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Patrzyłem na mape CP i niezbyt optymistyczniej nastraja zasieg ktos ma doswiadczenie z zasiegiem aero w centrum krynicy bo z mapy wyglada jakby okolica pokryta a centrum dziura (wiem ze to gory etc. i maszty pewnie na ktorejs z gor) ale chodzi mi o realne doswiadczenia
Mieszkam w gorach okolice WADOWIC i odbieram AERO 2 z odleglosci 12-15 km z anteny 8dBi promiennik .patrzac na twoja okolice i odleglosc od przekaznika /okolo 1,5 km gora za Czarnym Potokiem w strone Wierchomli /mozesz bez problemu odebrac AERO 2 skierowujac w ta strone modem z odbiornikiem .Ten przekaznik jest skierowany na KRYNICE i dziura tu nie ma znaczenia.Dodam ze drugi jest niedaleko w Piwnicznej.Moze wystaczyc pomiar za pomoca przewodu USB na koncu montujac modem .zmieniajac polozenie mozna sprawdzic odbior typujac w przyszlosci zakup anteny lub nie.W tak bliskiej odleglosci od stacji AERO 2 nie mozna nie odebrac sygnalu AERO 2.POZDRAWIAM!
mały raport, aero odbierało ale przy oknie bez problemu, troszkę wewnątrz już zdziwiało raz się pojawiał zasięg raz zanikal,
sprzęt testowy
e585 i k4505,
okolica ulica daszyńskiego praktycznie centrum, stoku i ośrodek ma nazwę "henryk"(?)

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Nadajnik jest na Jaworzynie Krynickiej, dlatego pokrycie jest dosyć dobre, z wyjątkiem miejsc całkowicie zasłoniętych.
ul. Piłsudskiego (okolice lodowiska) - na zewnątrz maksymalny zasięg;
Czarny Potok - podobnie;
W pomieszczeniach - różnie. Dużo zależy od tego gdzie są okna. Ogólnie - OK.
Przekierowanie