Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Orange Free na Kartę (OFnK)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Spróbowałeś odpalić pakiet i przedłużyło konto "Bonus Interentowy za doładowania" i nie pojawiło się inne konto tego pakietu?
Nie, jeszcze nic nie próbowałem, bo przez 21 dni mam jeszcze aktywny bonus i planuję włączyć ten pakiet 200MB za 2zł dopiero za 3 tygodnie.
Czy źle myślę?

Edycja: pakiet 200MB jest ważny tylko 24 godziny, więc w moim przypadku włączę sobie pakiet 500MB za 5zł na 30 dni.
Jak ci te 200 MB wystarczy to spoko.
ja bym włączył przed końcem ważności pakietu (z promo za doładowanie), ale raczej nie licząc na cud
(kiedyś takie triki działały, że niektóre pakiety różnych rodzajów miały wspólne salda, ale prawdopodobnie Orange już sobie dokładnie połatało system bilingowy)
Muszę jednak skorygować mój powyższy wpis.
Otóż 2zł za 200MB jest ważne tylko na 24 godziny, więc dla mnie odpowiedni będzie pakiet cykliczny 500MB za 5zł na miesiąc. Czyli jeszcze 6 miesięcy pociągnę, mając stan konta 30zł.
A co to za dziwne oferty na Allegro?
[linki wymoderowano]

Cytat:Przedmiotem aukcji jest zasilenie karty SIM pakietem internetu o wielkości 50 GB w sieci Orange w taryfie Orange Free
Ważność pakietu w chwili aktywacji wynosi 155 dni
Warunkiem otrzymania karty SIM z internetem jest jej zarejestrowanie. Karta SIM zostanie doładowana zakupionym pakietem i wysłana po jej zarejestrowaniu.
Po opłaceniu zamówienia zostaną wysłane dane nowej nieaktywnej karty sim (numer telefonu oraz numer seryjny karty), którą należy zarejestrować za pomocą dostępnych poniżej opcji.
Informacja dostępna jest też na stronie operatora pod adresem - zarejestrujnumer.pl
Karta nie wymaga dodatkowych zasileń, pakiet na karcie jest ważny przez 155 dni. Od Ciebie zależy czy wykorzystasz go w tydzień po zakupie czy tydzień przed końcem ważności.
Internet nie działa w Roamingu, do wykorzystania tylko na terenie Polski
Karta działa we wszystkich dostępnych technologiach - 2G/3G/LTE
Karta nie posiada kodu PIN
wielkość pakietu i czas ważności sugeruje doładowanie 50zł + wyprowadzenie środków za pomocą serwisów premium
Cytat:wyprowadzenie środków za pomocą serwisów premium
Tego nie rozumiem, ale może to i lepiej. Smile
Sprzedawca kupuje coś (zazwyczaj jakieś usługi) płacąc środkami z konta podstawowego tego numeru, więc dostajesz kartę bez środków, ale z pakietem danych.

Sytuacja typu win-win: Ty jesteś zadowolony, bo kupujesz pakiet danych za 2/3 ceny rynkowej (no nie do końca prawda, bo normalnie za 50 zł masz 50zł jako środki podstawowe + odpowiedni pakiet danych), on jest zadowolony, bo na tym i tak zarabia, poza jednym aspektem - karta jest rejestrowana na Twoje dane, a stopień legalności tego co było kupowane nie jest znany (tobie, bo sprzedawca wie co kupuje Tongue)…
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie