Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Laptop jako hotspot Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, posiadam laptopa na Win7 oraz Ubuntu.

Czy orientuje się ktoś czy istnieje jakaś możliwość udostępniania Aero2 z laptopa na inne urządzenia typu laptop, smartfon czy też PS3?

Kiedy próbowałem udostępnić Aero2 przez ad-hoc wyskoczył mi komunikat "Podczas włączania Udostępniania połączenia internetowego wystąpił błąd. Uruchomienie zależności lub grupy nie powiodło się."

Wydawało mi się, że nie powinno to stwarzać problemu, gdyż ze smartfona bez problemu mogłem udostępnić połączenie na kilka urządzeń, natomiast z lapkiem jest problem. Z góry dziękiSmile
Prawdopodobnie nie masz uruchomionej jakiejs uslugi.

Zobacz tu:
http://support.microsoft.com/kb/827328/pl


Moze to Ci pomoze.
Dzięki za szybką odpowiedźSmile

Pewne usługi faktycznie były wyłączone (mam modyfikowanego Windowsa [J Seven] ), ale to nie rozwiązało problemu. W dalszym ciągu ten sam komunikat.
Niestety modyfikowane Windows powodują, że domyślne procedury Microsoftu nie działają.
Do tworzenia hotspotu polecam oprogramowanie Connectify, które wszystko automatyzuje, ale usługi w systemie muszą działać poprawnie.
Wszystkie super przyspieszone i modyfikowane windowsy, mają coś powyłączane lub pousuwane co później lub prędzej trzeba będzie skorzystać. Dlatego ja polecam czyste, lub zmodyfikowane przez siebie.
Przekierowanie