Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Problem Aero rozłączyło i nie loguje do sieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jak w temacie aero działało mi bardzo dobrze do dziś ok 12 wylogowało z sieci i juz nie łączy.Zasięg mam ok 32% wcześniej był troche większy 41,lecz nawet gdy spadał do 25% śmigało a dziś już nie loguje.Modem raczej sprawny przełożyłem karte play i działa bez problemu.Może ma ktoś jakieś sugestie co sprawdzić ?Zauważyłem że w programie TNI w parametrach połączenia nie pokazuje juz nazwy sieci BTS wykrywa poprawnie ten sam co był.



Własnie znajoma mi pisała że u niej taki sam problem ona mieszka na 2 koncu polski!!! czyżby Aero coś kombinowali ????


Godz 17 wszystko powróciło do normy Aero2 znowu działa :-)
Ostatnio miałem problem taki że była przerwa w działaniu BTS (jakiś remont czy konserwacja) i pod przekaźnikiem miałem minimalny zasięg z innego. Być może ma to jakiś związek z tym co się dzieje u Ciebie.
Tak całkiem możliwe że jakaś awaria BTS tylko zdziwiony jestem że u koleżanki 350km odemnie też nie działał.No i ja zasięg miałem lecz nie dało sie zalogować do sieci.
Przekierowanie