Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Złamana ramka w karcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,odebrałem dziś modem i z wielkim zapałem zabrałem się do konfigurowania,po tym jak zobaczyłem iz nie potrzebnie wyłamałem z ramki kartę sim i teraz nie da rady włożyć ramki z karta do modemu
Jak rozwiązać ten problem?
Zrobić zdjęcia i wysłać do aero?
Czy kaucja już przepadła?
Proszę bardzo o pomoc
siekiery chyba do tego nie uzyłeś? Wink

cienka tasma klejąca załątwia sprawę.
a jak jest bardzo pognieciona?Big Grin
(27-11-2012 20:30)arderus napisał(a): [ -> ]a jak jest bardzo pognieciona?Big Grin

No nie mów, że zjadła ją koza albo jamnik i musiałeś zrobić cesarskie cięcie? Coś nie podajesz wszystkich szczegółów, zaczyna to być interesujące, co z nią robiłeś. Big Grin
Jest chyba w tym mistrzem. Fakt faktem że nową kartę jest łatwiej wyłamać do microsim Angry

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Oki kupie adapterek i bedzie gites,dzięki wielkie za pomoc
Pozdrawiam
Adapter to też jakieś wyjście. Mój brat miał Nokie Lumię i tam także jest już ten mniejszy rozmiar standardem.
Mi natomiast karta aero2 na jednej nóżce tylko odłamała - właśnie od przekładania, zakleiłem z góry zatem całą kartę cienką taśmą klejącą i śmiga póki co jak ta lala.
Przekierowanie