Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Małopolskie - Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak przy okazji - byłem w Krakowie w niedzielę - okolice stadionu Wisły i zasięgu brak
TRad, w krakowie w sumie łatwo złapać sygnał. Ale podam Ci sprawdzone miejsca przezemnie.
Dworzec PKS, bedąć w busie odpaliłem sobie aero. W galerii krakowskiej też nie miałem problemu. Na kamusie UEku również nie było problemu (pewnie ten sam nadajnik choc nie wnikałem) również na szewskiej w MC Donald nie było problemu.
No i rowniez jak jechalem busem w kierunku sandomierza, nie pamietam jaka to byla czesc Krk ale tez mi odbieralo bezproblemowo.
W okolicach placu inwalidow z tego co kojarze tez bylo okSmile
Teraz jestem w okolicach Jubilatu - sygnał paskudnie słaby (na MF60) i działa super. Całą trasę Wawa-Krak prawie działało.
No to super ze testujesz mobilnie aero Smile
U mnie nie zapeszajac dziala ok. Tak jak i przed zmiana. Jedyny minus ta dluga przerwa w "Dostawie" internetu. No ale wkoncu cos z tym zrobili. Jest ok
Kolejny raporcik: okolice miasteczka studenckiego AGH (Instytut Fizyki UJ) i tutaj używać Aero2 praktycznie się nie da - w południe.
To chyba okolice dawnej "swiniarni" :-)

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
(27-11-2012 13:38)jakubd napisał(a): [ -> ]Kolejny raporcik: okolice miasteczka studenckiego AGH (Instytut Fizyki UJ) i tutaj używać Aero2 praktycznie się nie da - w południe.

Jak tak zaczniesz zdawać raporty z każdego miejsca, w którym będziesz, to wyjdzie, że aero2 ma zasięg z 57% kraju. UKE się wkurzy na aero2 i przedłuży darmowy internet o kolejne dwa lata. Smile A jak się wkurzy Solorz. Wink
Nie mam możliwości zrobić pomiaru sensownego. UKE za to może i to bez problemu.
Po Twoich wpisach, jeśli czytają, ktoś może zainteresować się, czy aero2 ma wymagany zasięg.
Przekierowanie