Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 z Play świeci na niebiesko a Internetu brak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Skonfigurowałem Huawei E3131 w programie TNI, dioda miga na niebiesko. W programie Play Online sygnał Aero 99%, łączy, a dioda świeci ciągłym niebieskim światełkiem, jednak brak Internetu, nie odbiera żadnych pakietów i nie otwiera stron. W programie TNI sygnał 38% przy oknie do 48%, przy próbie połączenia występuje błąd dial-up nr 628. The port was disconnected.

Proszę o pomoc.

udało mi się połączyć przez TNI ale przez Play Online dalej brak internetu
Jak rozumiem APN ustawiony itd. Program mówi o tym, że połączenie nawiązane, tylko ruchu nie ma?
Odinstalowałeś przedtem wszystkie inne programy do sterowania modemem?
tak APN ustawiony tylko jak zatwierdzę i wybiorę profil to jest zaznaczone dynamicznie a zaznaczam zawsze statycznie moze temu ?
APN musi być statyczny: "darmowy".
Podłączam modem, wyłączam Play Online, łączę się z siecią top_netinfo, daję wybierz numer *99***1# i w TNI połącz i działa.
Natomias w Play Online ustawiam statyczny wpisuje darmowy, jako domyślny łączy się i nie działa w połączeniach mam - 'Plus w roamingu - ograniczony dostęp brak internetu"
No to nie pozostaje ci nic innego jak korzystanie z top_netinfo, albo drazenie dalej tematu play online ale skoro masz wszystko dobrze poustawiane i nie dziala - to raczej dzialac nie bedzie.
Przekierowanie