[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bluetooth
07-09-2017, 19:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2017 14:57 przez szopen.)
Słuchawki bluetooth
grzech1991 napisał(a):wiesz ale ausdom jest chińską marką, wątpię aby wykładali na marketing szeptany Big Grin
zajrzyj na strony ich sklepów, na 100% mają znacznie lepsze posunięcia marketingowe niż większość konkurencji

grzech1991 napisał(a):blitzwolf jest mega drogi, chociaż tam jak kupujesz masz według mnie gwarancję minimalnej chińskiej jakości
jak to mówią reklama kosztuje, a wpuszcza się to w koszty, czyli… cenę produktu
pod tym linkiem jest tylko część marek należących do BG (Tong De = BangGood = B_G itd.), a to 2 strony
https://www.trademarkia.com/company-tong...1-page-1-2
no i jeszcze jedno - blitzwolf tez jest chińska marką Tongue

grzech1991 napisał(a):ten pałąk na pewno nie puści, jeśli używasz słuchawki w domu albo delikatnie.
no mam nadzieję - faktycznie od dłuższego czasu używam ich głównie w domu, zajmują za dużo miejsca w torbie, a ograniczam ilość gadżetów zabieranych na wyjazdy, i tak mam za duży zapieprz ostatnimi czasy, aby z nich korzystać…
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-09-2017, 08:15
Słuchawki bluetooth
Marketingowo Chińczycy zrozumieli, że muszą działać. I to widać. Wyjść z AliExpress czy innego sklepu dalej - to sztuka wiedząc, ile tam jest firm i produktów.
Co do słuchawek - rozpadły mi się tylko trzy urządzenia, wszystkie przewodowe - Plantronics (ich pierwsze z A2DP, wymiana na gwarancji), Kossy PortaPro (obciąłem nimi kabel, w kolejnej sztuce - po prostu usiadłem na nich nieszczęśliwie) oraz jakieś inne z ANC firmy, którą lubiłem, ale potem jakoś zniknęła - tak, że zapomniałem jej nazwy (robili takie fajne mobilne głośniczki do laptopów - w postaci pary oddzielnych urządzeń zasilanych z USB).
Urządzenia mobilne jakoś udało mi się oszczędzić póki co i wszystkie, nawet dość delikatny wynalazek HP - przeżyły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2017, 11:05
Słuchawki bluetooth
Pojeździłem trochę z bluedio T4, bez anc.

Pady są bardzo wygodne, naprawdę super. Może trochę za bardzo okrągłe, ale złego słowa nie powiem.

Pałąk jest wygodny, ale ma małą powierzchnię przez co spada. Do roweru średnio, ale da się to przeżyć. Po prostu irytuje wrażenie, że "zaraz zleci".

Sama muzyka, nie brakuje mi czegokolwiek. Bass jest ładny, który z resztą uwielbiam. Natomiast faktycznie, po przejściu z cloudów - które są jednymi z lepszych słuchawek w swojej cenie, słyszę jak by "wybrakowanie" muzyki przez bluetooth.

Ogólnie - polecam, chociaż nadal nie wiem czy model T3 przez brak ANC nie jest lepszy.

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: SXcG2D0.png]
11-09-2017, 11:18
Słuchawki bluetooth
Na rowerze, o ile nie jadę po lesie, to ja bym słuchawek (do tego z ANC) nie używał - wolę żyć Smile Piechotą już strach, jak jednocześnie zdarza mi się coś sprawdzać w telefonie.
Odpowiedz