[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
02-08-2018, 17:10
nic - tam po prostu nie ma żadnego działającego streamu (ktoś wyłączył tuner?)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 17:19
czyli to i tylko przez MX Player jest opcją dla youtube.

Fajna skórka co, kontaktowalem sie z autorem, napisal ze to prehistoria ten projekt, wspaniala AndroidPhone7 na ADWLauncher 1. WIelu pisalo czemu oni nie biora za nia kasy wtedy. Z drugeiej strony nie da rady tam wgrac ikon folderow (z metro) mimo tutoriali ktore przejrzalem, a szkoda......

kovdev - "It's been so long since we've worked on that project that the details are lost to us."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-08-2018, 18:09
nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka YT to YT (tu jest zestaw kodeków używanych przez google)

a streamy na żywo z cudzych tunerów to streamy na żywo z cudzych tunerów Tongue (a tu transport stream czyli *.ts zawierający to co daje nadawca - zazwyczaj h264 w rozdzielczościach od biednego sd po fullhd i z różnistym bitrate'm)

co do zdjęcia to nie wiem co tam takiego czadowego Tongue ale zegarek to akurat znam (zajmuje praktycznie zerowe zasoby)
02-08-2018, 20:40
szopen napisał(a):co do zdjęcia to nie wiem co tam takiego czadowego

to jest czesc launchera, gdyby te ikony co byly domyslnie rzekomo laczone z nim tam jeszcze byly, to odlot....

to niby co, zostawic temat tego streama z youtube, bo na zywo mozna w gorszej jakosci bez zaciec zobaczyc cos, zwlaszcza ze duzo live tylko jest na zywca tam co mnie interesuje, czyli na yt. No zwykly link z yt na zywo wkleic do mx playera. PS> do tego mx-a masz poza tym jakies namiary na .m3u polskich stacji tv?
03-08-2018, 02:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2018 02:55 przez szopen.)
whiteindian napisał(a):masz poza tym jakies namiary na .m3u polskich stacji tv?
1) tak edukacyjnie *.m3u to jest uniwersalny format playlisty, z wczesnych czasów powstawania formatu mp3
(stąd taki skrót od "Mp3 Url")
otwórz sobie taki plik w edytorze tekstu (choćby w notatniku Tongue), a zobaczysz jak jest zbudowany
teraz takie pliki używa się do playlist wszelkiego rodzaju
miało być jeszcze parę słów, ale nie chce mi się tego ciągnąć - użyj google (ale na polskojęzycznej wiki są błędne informacje)

2) druga sprawa jest niestety nieco przykra - na publicznym forum, randomową osobę z internetu pytasz o coś, na co jest odpowiedni paragraf KK…

3) i ostatnia: najbardziej zabawne jest to kogo pytasz… chyba nic o mnie nie wiesz, ani kim jestem, ani czym się zajmuję, a już w szczególności jakie mam poglądy na temat piractwa, czy kradzieży własności intelektualnej i innych zblizonych tematów (a niektórzy userzy już wiedzą jakie mam na to spojrzenie Tongue)
03-08-2018, 06:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2018 18:04 przez whiteindian.)
szopen napisał(a):chyba nic o mnie nie wiesz, ani kim jestem, ani czym się zajmuję, a już w szczególności jakie mam poglądy na temat piractwa, czy kradzieży własności intelektualnej i innych zblizonych

szopen napisał(a):jeśli znajdę SGY (tego w wersji vodafone, ale nie mam siły na porządki) to jest twój do eksperymentów (mocno "styrany", ale chyba nadal sprawny) jeśli tylko pokryjesz koszt wysyłki

Tematu twojego sgy nie ma Smile

Pytam o MUX ogolnie powszechny, a kwestie piractwa no coz, jestem zwiazany ze wsia, gdyby z taka wyobraznia podchodzili moi przodkowie to bym sie wcale nie urodzil, te rzeczy traktuje marginalnie, no chyba ze czerpalbym dochody albo byl pracownikiem korpo w duzym miescie - wtedy za takie lenistwo sam bylby karal prawnie. Zachowawczosc to konformizm, a nie bodziec do postepu.

piractwo, piractwo, czekam jeszcze na zwrot pieniedzy za windowsa ktory oficjalnie sprzedal mi jakis sprzedawca na allegro - na policji powiedzieli mi ze duza sprawa gospodarcza bo firma czesc orpogramowania sprzedawala nielegalnie.

szopen napisał(a):druga sprawa jest niestety nieco przykra - na publicznym forum, randomową osobę z internetu pytasz o coś, na co jest odpowiedni paragraf KK…

Wniosek: prawa autorskie to mit w Polsce dla wiekszosci spoleczenstwa, w innym razie bylby wyzszy poziom zycia. Co do mojego zdania - to jest jak codzienna toaleta, nie kradnie sie bo tak zostalo wychowanym dla zasady. Szambo wylewa na "obywateli" panstwo polskie swoim prawodawstwem, stad tak zwana norma o ktorej piszesz to zawsze zachodnia Europa. To nalezy respektowac. Tyle.

W Polsce i na swiecie obchodzi sie to tak:"We do not host any of the streams available on our remote playlists. Please redirect all copyright violation issues to the companies that host these files"

Pozatym czemu ma słuzyc te dywagacje, skoro do tych smartfonow raczej zarzucono obsluge czy to Flash czy HTML5 i tak nie działa, albo na jednym rdzeniu w jakosci HD nic nie zobaczy. Za SD chetnie bym zaplacil http://access.ecs.soton.ac.uk/blog/synot...-browsers/
08-08-2018, 18:14
RE: Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
Powoli biorę się za CMX11, jest tego dużo, kolega z WIetnamu pomaga, ale tych opcji na XDA jest duża, na pierwszy strzał trafiłem na i podoba mi się https://forum.xda-developers.com/galaxy-...o-t3438809

Kolega z Wietnamu twierdzi, nie robiłem research, że nie znalazł pomysłu jak wrócić do stock ROM ze swojego CMX11. Faktycznie to blokuje mnie w zabawę, bo na przykłąd Link2SD po upgrade odpada już.....
Odpowiedz