[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
21-06-2018, 15:35
Samsung Galaxy Young warto robić upgrade?
szopen napisał(a):To co opisujesz to problem tzw. "niedzielnego kierowcy", który jeździ (nawet codziennie) znanymi drogami bez użycia nawigacji/yanosika czy czegoś tam jeszcze (CB?), a na weekendową wyprawę obstawia się gadżetami, które bardziej przeszkadzają niż pomagają (z braku przyzwyczajenia do nich).

Nie do końca, raczej braku zimnej krwi na drodze na której nagle staje sie tloczno, moim zdaniem jest po prostu narwany i reaguje impulsywnie, ja kilka razy jako pasazer pokierowalem zeby nie bylo wypadku :/

"Trzymaj sie lewego pasa" gdy "wczesniej "jedz prosto" a jest kilka pasow dla kogos kto wierzy, ze lektor odezwie sie IDEALNIE z refleksem pracwonika interwencji pomagajacemu przejsc na pasach malemu dziecku...hmm......

szopen napisał(a):nie wiem co masz na myśli, ale ja znam tylko jeden rodzaj wyświetlacza, który w 100% się sprawdza w intensywnym świetle (ale ma masę innych ograniczeń) jest to e-ink

Moje oczy bola, taka wada tez jest, moze byc w srodku troche g...o ale wyswietlacz pod wzgledem katow widzenia i czerni musi byc.

szopen napisał(a):jednak SGY jest znacznie bardziej okrojony, niż mi się zdawało

Czyli jednak wgram moda, i tak zostaje dzwonienie, no chyba ze bedzie lepiej niz teraz na stock ROM, i po staremu Google Maps i przegladarka sie włączy. I tyle. Inaczej to nie wyglada, bo reszta to juz pisalismy, RAM RAM RAM...a raczej tutaj to jest SRAM tyle tego jest kot nawet nie naplacze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz