[-]
Szybkie szukanie

Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
08-09-2017, 20:29
Revolut
Długo się nie mogłem przełamać ale zacząłem w końcu korzystać.

Revolut jest to aplikacja na telefon komórkowy, która pozwala nam na swobodną wymianę walut wraz z płatnością. Jej główna zaleta to niskie prowizje, bardzo niskie.

Jeśli chodzi o karty to mamy dostępną jedną wirtualną bezpłatną i fizyczną, którą podobno przysyłają - płatną. Nie wiem czy rocznie czy jednorazowo.

Aplikacja zawiera aktualnie wiele walut, przeliczanie odbywa się na dwa sposoby - po doładowaniu danej waluty (ręcznie ją przeliczamy) lub automatycznie jeśli jej nie posiadamy.

Karta dorzucana do aplikacji jest kartą uniwersalną - jej ograniczenie w obsłudze walut ogranicza się do tych obsługiwanych w aplikacji. Doładowanie aplikacji jest możliwe poprzez pobranie środków z konta lub przelew bankowy.

Wykorzystać można np.
- gearbest (gdzie kurs w aplikacji wychodzi lepszy niż wg. GB)
- amazon
- płatność za bilety

Ogólnie karta powinna zostać przyjęta wszędzie. Dodatkowa zaleta, to zabezpieczenie. Jeśli nie ma środków na revolut, złodzieje nie zabiorą nam pieniędzy (przynajmniej tak by wynikało).

[Obrazek: 2czejb.png][Obrazek: SXcG2D0.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz